Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Filharmonia Świętokrzyska

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Koncert karnawałowy w Filharmonii

piątek, 11 stycznia 2019 10:48

Tańce, niezapomniane piosenki oraz wspaniałe arie w wykonaniu Grażyny Brodzińskiej i Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Świętokrzyskiej pod dyrekcją Jana Miłosza Zarzyckiego znajdą się w programie koncertu karnawałowego "Przetańczyć całą noc...". Odbędzie się on w najbliższy piątek o godzinie 19 w sali koncertowej Filharmonii Świętokrzyskiej.

Wieczorem baletowym "Bajadera" Filharmonia Świętokrzyska rozpoczęła sezon zimowy. W planie na pierwszy kwartał tego roku znalazły się tradycyjnie koncerty symfoniczne, kameralne, familijne, a także prezentacje filmowe, wieczory operowo-baletowe i wystawy.

Koncert "Gwiazdy rozpinają niebo"

piątek, 04 stycznia 2019 09:52

Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na koncert pt. "Gwiazdy rozpinają niebo", który odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 19 w sali kameralnej Filharmonii. Na scenie zaprezentują się Chór Filharmonii Świętokrzyskiej oraz Chór Kościoła Garnizonowego w Kielcach, a także Barbara Barwińska, Sandra Grabowska, Agata Kołodziej oraz Zespół Wokalny "Arpeggio" z Zespołu Szkół Katolickich im. św. Stanisława Kostki.

"Bajadera" w Filharmonii

środa, 02 stycznia 2019 14:55

Filharmonia Świętokrzyska w Kielcach zaprasza na koncert "Bajadera", który odbędzie się w najbliższą środę o godzinie 18.30 w sali koncertowej Filharmonii.

W krainie operetki - koncert sylwestrowy

poniedziałek, 31 grudnia 2018 14:52

Najpiękniejszymi melodiami z oper, operetek i musicali Filharmonia Świętokrzyska pożegna stary rok 31 grudnia o godzinie 18 odbędzie się koncert sylwestrowy "W krainie operetki".

"Dziadek do orzechów" w Filharmonii

środa, 19 grudnia 2018 10:32

Filharmonia Świętokrzyska w Kielcach zaprasza na "Dziadka do orzechów". Koncert z muzyką Piotra Czajkowskiego odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 18.30 w sali koncertowej Filharmonii.

Strona 5 z 28

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna