Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: pilka reczna

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

Arkadiusz Moryto, skrzydłowy PGE VIVE, został dziesiątym zawodnikiem w historii Final Four, który zakończył mecz z dwucyfrową liczbą bramek. 22-latek w niedzielnym spotkaniu z Barcą Lassą zdobył dziesięć trafień.

Arkadiusz Moryto, prawoskrzydłowy PGE VIVE, został dziesiątym zawodnikiem w historii Final Four, który zakończył necz z dwucyfrową liczbą bramek. 22-latek w niedzielnym spotkaniu z Barcą Lassą zdobył dziesięć trafień. 

Marko Mamić zagra w Bundeslidze

poniedziałek, 03 czerwca 2019 18:51

Marko Mamić, dla którego niedzielne spotkanie z Barcą Lassą było ostatnim w barwach PGE VIVE, w nowym sezonie będzie grał w niemieckim DHFK Lipsk.

Alex Dujszebajew, prawy rozgrywający PGE VIVE, został królem strzelców Ligi Mistrzów w sezonie 2018/2019. Hiszpan na swoim koncie zapisał dziewięćdziesiąt dziewięć bramek. Jedna z ostatnich była wyjątkowej urody i znalazła się w gronie najefektowniejszych podczas Final Four.

Alex Dujszebajew, prawy rozgrywający PGE VIVE, został królem strzelców Ligi Mistrzów w sezonie 2018/2019. Hiszpan na swoim koncie zapisał dziewięćdziesiąt dziewięć bramek. Jedna z ostatnich była wyjątkowej urody i znalazła się w gronie najefektowniejszych podczas Final Fou

Szczypiorniści PGE VIVE w niedzielę rozegrali ostatni mecz w sezonie 2018/2019. Kielczanie nie rozjechali się na urlopy, ponieważ we wtorek spotkają się z kibicami podczas fety na Rynku.

Strona 5 z 101