Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»SPORT KIELCE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

SPORT KIELCE

Vive trzecie w "Power Ranking" EHF

środa, 30 sierpnia 2017 12:32

Europejska Federacja Piłki Ręcznej przygotowała „Ranking Mocy” przed rozpoczęciem nowego sezonu Ligi Mistrzów. Vive Kielce znalazło się w nim na trzecim miejscu, wyżej ocenione zostały tylko Paris Saint Germain oraz FC Barcelona.

Nowa rola "Kasy"

środa, 30 sierpnia 2017 08:48

4 września rozbrzmi pierwszy dzwonek w kieleckim Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym Szkoły Mistrzostwa Sportowego Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Jego dyrektorem został Radosław Wasiak, a trenerami  Mariusz Jurasik i Rafał Bernacki. Ważną rolę w nowej placówce będzie odgrywał również Sławomir Szmal, bramkarz Vive Kielce.

Jeden z najbardziej znanych portali zajmujących się piłką ręczną, handball-planet.com donosi, że latem 2019 roku do Vive Kielce może trafić niemiecki bramkarz - Andreas Wollf.

W czwartek prezentacja Vive

środa, 30 sierpnia 2017 06:14

Szczypiorniści Vive Kielce w najbliższą sobotę wyjazdowym meczem z MKS-em Kalisz rozpoczną zmagania w PGNiG Superlidze. Dwa dni wcześniej w Hali Legionów odbędzie się przedsezonowa prezentacja drużyny, podczas której poznamy nowego sponsora tytularnego kieleckiego klubu.

- Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie, zarówno w ataku jak i w obronie. Oczywiście, musimy przyznać, że mieliśmy dwie i pół godziny więcej na odpoczynek od rywali i nasz zespół wyglądał od nich lepiej fizycznie. Jest dobrze, ale mamy jeszcze wiele rzeczy do poprawy - mówił po wygranym finale Veszprem Handball City Festival 2017 z Orlenem Wisłą Płock Tałant Dujszebajew, trener Vive Kielce.

Szczypiorniści Vive Kielce w ostatni weekend sierpnia pokazali, że w najbliższym sezonie będą bardzo mocni. Podopieczni Tałanta Dujszebajewa w dobrym stylu zwyciężyli w towarzyskim turnieju w Veszprem zorganizowanym z okazji czterdziestolecia miejscowego klubu. Kielczanie w półfinale imprezy pokonali 33:30 Celje Pivovarną Lasko, natomiast w walce o puchar w polskim meczu na węgierskiej ziemi zwyciężyli 33:28 Orlen Wisłę Płock.

Strona 5 z 8