Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Urząd Wojewódzki

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


W niedzielny wieczór wystartowały zapisy na kielecki Bieg Niepodległości, który odbędzie się 13 listopada. Na liście startowej jest już blisko 700 osób, a limit uczestników określony jest na 900 miejsc.

Z wiceminister o pomocy społecznej

środa, 28 września 2016 14:05

Cykl spotkań pracowników Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie z województw świętokrzyskiego i małopolskiego zainaugurowano w środę w Kielcach. W pierwszym z nich wzięła udział wiceminister Elżbieta Bojanowska z resortu rodziny, pracy i polityki społecznej.

Ruszył punkt kontroli autokarów

poniedziałek, 16 maja 2016 10:34

W związku z rozpoczętym sezonem wycieczek szkolnych, policjanci kieleckiej drogówki wspólnie z inspektorami transportu drogowego w poniedziałek, 16 maja uruchomili  stały punkt kontroli autokarów znajdujący się na parkingu Kolporter Areny przy ul. Ściegiennego 8. 

Podajmy dłoń rodzinie...

poniedziałek, 02 maja 2016 12:30

Ruszyła XIV edycja Świętokrzyskich Dni Profilaktyki. W ramach przedsięwzięcia przez cały maj organizowane będą spotkania z pedagogami, terapeutami, pracownikami socjalnymi oraz młodzieżą z całego województwa. Wszystko po to, by wspólnie pochylić się nad takimi zagadnieniami jak: profilaktyka uzależnień oraz rola rodziny w rozwiązywaniu problemów dotykających mieszkańców regionu świętokrzyskiego. 

 

Szef Służby Cywilnej w Kielcach

wtorek, 19 kwietnia 2016 12:13

Jak mówi Szef Służby Cywilnej, minister Dobrosław Dowiat-Urbański, świętokrzyscy urzędnicy są jednymi z najgorzej opłacanych w Polsce. Zapowiada jednak znaczące dofinansowanie ich płac. Z okazji Dnia Otwartego dla Służby Cywilnej Województwa Świętokrzyskiego gości w Kielcach. O pracy urzędników rozmawiał z nim oraz z Wojewodą Świętokrzyskim Agatą Wojtyszek nasz reporter, Piotr Wójcik.

Wojewódzka Inspekcja Transportu Drogowego w Kielcach ma nowego szefa. Został nim Waldemar Wiedeński, który na stanowisku zastąpił Józefa Bryka. 

Strona 4 z 6