Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Na gwiazdkę usłyszy zarzuty…

poniedziałek, 23 grudnia 2019 09:36

O tym, że przepisów warto przestrzegać cały rok, a nie tylko od święta, przekonała się 21-letnia mieszkanka naszego miasta. Kobieta została zatrzymana w piątek – okazało się, że w lipcu próbowała ukraść perfumy z jednej z drogerii, ponadto przywłaszczyła sobie ubrania o wartości 260 złotych.

Pińczowscy policjanci zatrzymali wczoraj dwóch nieletnich, którzy dzień wcześniej dokonali kradzieży wkrętarki akumulatorowej. Ich sprawą zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich. 

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Solcu-Zdroju otrzymali wczoraj zgłoszenie od mieszkańca gminy Nowy Korczyn - dotyczyło ono uszkodzenia bramy wjazdowej na posesję. Po przybyciu na miejsce, policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy byli pod wpływem alkoholu, zachowywali się agresywnie i znieważali funkcjonariuszy na służbie.

Kieleccy policjanci interweniowali wczoraj na placu manewrowym Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. W południe na egzamin praktyczny zgłosił się 38-latek z gminy Łagów. Zamiast do toyoty saris trafił jednak do radiowozu, gdyż badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad promil alkoholu.

Połakomili się na... jodłowe deski!

wtorek, 17 grudnia 2019 17:32

Jakież było zdziwienie 44-letniej mieszkanki gminy Busko-Zdrój, gdy zauważyła, że ktoś ukradł jej... jodłowe deski. Nie odpuściła i zawiadomiła policję.

W kolejnym materiale dotyczącym kwestii bezpieczeństwa w naszym mieście przyjrzymy się terenom, które obejmuje Komisariat IV Kielce. Są to następujące osiedla: KSM Północ i Południe, Sandomierskie, Czarnockiego, Barwinek, Baranówek, Biesak, Pakosz, Pod Telegrafem, Bukówka, Ostra Górka, Kochanowskiego, Tęczowe Wzgórze, Zacisze i Zagórze.

Strona 4 z 30