Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Piłka ręczna

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Szczypiornistki Korony Handball w sobotę rozpoczną nowy sezon PGNiG Superligi. Kielczanki w inauguracyjnej kolejce na wyjeździe zmierzą się z UKS-em PCM Kościerzyna. - Po okresie przygotowawczym nie mam wątpliwości, w tym roku nie będziemy już czerwoną latarnią - mówi wiceprezes kieleckiego klubu, Krzysztof Demko.

PGE VIVE i STS kontynuują współpracę

wtorek, 28 sierpnia 2018 11:25

PGE VIVE kontynuuje rozpocznętą w styczniu 2017 roku współpracę z STS, największą firmą bukmacherską w Polsce. Strony podpisały nową umowę, która będzie obowiązywać przez kolejne dwa lata. - Logo bukmachera będzie nadal znajdować się na strojach klubowych zawodników. STS będzie prowadzić również akcje skierowane do kibiców klubu - czytamy na stronie internetowej „żółto-biało-niebieskich”.

Olesia Parandii, prawoskrzydłowa Korony Handball, w miniony czwartek przeszła operację stawu skokowego. Ukrainka będzie pauzować przez około trzy miesiące, co oznacza, że na parkiet wróci najprawdopodobniej dopiero w drugiej części sezonu zasadniczego, ponieważ w połowie listopada rozpoczyna się przerwa reprezentacyjna. 

Wciąż można kupować karnety na mecze PGE VIVE

poniedziałek, 27 sierpnia 2018 12:58

PGE VIVE w najbliższy piątek rozpocznie zmagania w sezonie 2018/2019. Kielczanie w inauguracyjnym spotkaniu PGNiG Superligi na wyjeździe zmierzą się z Gwardią Opole. Siedem dni później podopieczni Tałanta Dujszebajewa po raz pierwszy zaprezentują się przed własną publicznością, a ich rywalem będzie NMC Górnik Zabrze. Wciąż można kupować karnety na domowe pojedynki „żółto-biało-niebieskich”.

Za szczypiornistami PGE VIVE trzydniowe zmagania w towarzyskim turnieju o Puchar Dniepru. Podopieczni Tałanta Dujszebajewa rywalizację na Ukrainie rozpoczęli od wygranych 28:25 z MOL-Pick Szeged i 40:32 nad SKA Mińsk. Kielczanie w meczu o zwycięstwo w turnieju ulegli jednak gospodarzowi, Motorowi Zaporoże 29:32.

Za Koroną Handball udany, pierwszy dzień zmagań towarzyskiego turnieju w Sieniawie. Kielczanki odniosły dwa zwycięstwa nad pierwszoligowymi: Varsovią Warszawa (35:24) i gospodarzem imprezy, SPR-em JSK Jarosław (38:21).

Strona 4 z 109

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna