Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»KULTURA KIELCE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

KULTURA KIELCE

Włoszczowska schola w KCK

piątek, 07 października 2016 18:00

W piątek, 7 października o 19:00 na małej scenie Kieleckiego Centrum Kultury wystąpi schola dziecięca "Boże Echo" z parafii pw. Bł. Józefa Pawłowskiego  we Włoszczowie. Towarzyszyć im będzie schola młodzieżowa "Cordia" działająca w tej samej parafii. Organizatorzy serdecznie zapraszają. Wstęp bezpłatny.

Więcej o scholi "Boże Echo" można przeczytać TUTAJ

Więcej o scholi młodzieżowej z Włoszczowy TUTAJ

 

Pierwsze zapowiedzi festiwalu jazzowego

poniedziałek, 18 lipca 2016 13:45

Pojawiły się już pierwsze zapowiedzi dotyczące artystów, którzy wystąpią w tym roku na festiwalu jazzowym Memorial to Miles. Wiadomo, że w sobotę 24 września na scenie Kieleckiego Centrum Kultury wystąpi sextet Marka Napiórkowskiego.

Ostatnia nuta?

wtorek, 05 lipca 2016 09:00

4 lipca obchody siedemdziesiątej rocznicy Pogromu Kieleckiego zakończyły się wraz z ostatnimi dźwiękami koncertu Sinfonii Varsovii, która wystąpiła przed publicznością Kieleckiego Centrum Kultury. W ramach obchodów orkiestra pod batutą Jerzego Maksymiuka wykonała trzy utwory z gatunku muzyki funeralnej, sięgając po repertuar Dymitra Szostakowicza, Samuel Barbera, jak również wykonując odautorską kompozycję stworzoną specjalnie na tę szczególną okazję.

„Szczęście w pułapce sukcesu”

środa, 25 maja 2016 12:02

W Kieleckim Centrum Kultury w środę (25.05) odbędzie się spektakl „Szczęście w pułapce sukcesu”. Przedstawienie w wykonaniu zespołu teatralnego „Pegaz” rozpocznie się o godzinie 19:00 na Małej Scenie KCK.

Religijnie w Kieleckim Centrum Kultury

środa, 11 czerwca 2014 12:17

Zakończył się XIV Festiwal Piosenki Religijnej Kielce 2014. We wtorek odbył się finał.

Po wileńsku i lwowsku

wtorek, 05 listopada 2013 13:18

"Ocalić od zapomnienia" to tytuł koncertu Kapeli Wileńskiej, która wystąpi z okazji Święta Niepodległości na Wzgórzu Zamkowym w Kielcach.

Strona 4 z 5