Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: warsztaty

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Warsztaty modelarskie w WDK

sobota, 27 października 2018 11:35

Muzeum Narodowe Kielce zaprasza w najbliższą sobotę do Wojewódzkiego Domu Kultury na warsztaty modelarskie. Zajęcia zostaną przeprowadzone w ramach Europejskich Dni Kreatywnej i Aktywnej Edukacji 2018.

 

Ósme spotkanie z torbami bumerangami

wtorek, 30 października 2018 09:31

Przed nami ósma edycja warsztatów szycia powracających toreb. Kolejne spotkanie z torbami bumerangami odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 17 w Ambasadzie Dizajnu w Kielcach. Wieszaki z powracającymi torbami z powodzeniem działają już w dwóch kieleckich sklepach.

"De-konstrukcja - Jesienna zupa z wrzosu"

czwartek, 11 października 2018 12:17

Już w najbliższy czwartek, 11 października, w pracowni ceramiki Instytutu Dizajnu odbędą się warsztaty dla dorosłych z cyklu "De-konstrukcja - Jesienna zupa z wrzosu". Będzie to okazja, by znowu niszczyć zastane formy oraz przebudowywać je na nowo, zmieniając ich zastosowanie. Tym razem porcelanowe wazy na zupę staną się jesiennym ogrodem.

"Uszyj to sam. Biustonosz na fiszbinie"

sobota, 13 października 2018 00:20

13 października w Ambasadzie Dizajnu przy ulicy Wesołej w Kielcach odbędą się warsztaty dla dorosłych z cyklu "Uszyj to sam. Biustonosz na fiszbinie". Zajęcia skierowane są szczególnie do pań, które mają problemy z nietypowym rozmiarem i chcą poznać tajniki samodzielnego tworzenia zmysłowych, usztywnianych biustonoszy.

Warsztaty lalkarskie w Geoparku

niedziela, 07 października 2018 15:53

Bezpłatne warsztaty lalkarskie odbędą się w najbliższą niedzielę w Centrum Geoedukacji w Kielcach. Wydarzenie odbywać się będzie w ramach „Festiwalu małych podróżników" organizowanego przez Geopark.

Lekcja historii i sztuki z Jackiem Kaczmarskim

wtorek, 18 września 2018 16:09

Indeksy na Uniwersytet Jagielloński będą główną nagrodą w ogólnopolskim konkursie „Lekcja historii i sztuki z Jackiem Kaczmarskim”. W ramach konkursu w najbliższy piątek w Centrum Edukacyjnym IPN „Przystanek Historia” w Kielcach odbywać się będą warsztaty dla uczniów szkół średnich.

Strona 4 z 9

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna