Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: koncert

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


"Kanon Polihymnii"

piątek, 08 lutego 2019 00:06

Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na koncert „Kanon Polihymnii”, który odbędzie się w najbliższy piątek. Przed publicznością wystąpią skrzypaczka Maja Syrnicka i Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Świętokrzyskiej pod batutą Marka Pijarowskiego.

"Barwy romantyzmu"

piątek, 01 lutego 2019 15:27

"Smutną opowieść" Mieczysława Karłowicza, "Koncert fagotowy" Carla Webera i "Symfonię fantastyczną" Hectora Berlioza będzie można usłyszeć podczas koncertu "Barwy romantyzmu", który odbędzie się w najbliższy piątek w Filharmonii w Kielcach. Przed publicznością wystąpią Krzysztof Fiedukiewicz i Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Świętokrzyskiej pod dyrekcją Mirosława Jacka Błaszczyka.

Wojtek Mazolewski Quintet - "Komeda"

czwartek, 14 lutego 2019 14:08

Kieleckie Centrum Kultury zaprasza na koncert Wojtek Mazolewski Quintet - "Komeda". Odbędzie się on w czwartek, 14 lutego o godzinie 19 na Dużej Scenie KCK.

Wystawa i koncert w "Zameczku"

piątek, 01 lutego 2019 11:33

Dom Kultury "Zameczek" w Kielcach zaprasza na wystawę malarstwa "Anielskie podszepty" według Anny Rodzim, Grażyny Błocho, Dany Piotrowskiej, Krzysztofa Jasa i Danuty Pak, która odbędzie się 1 lutego o godzinie 18.

Koncert "Wokół Tanga"

piątek, 25 stycznia 2019 09:58

Ekscytujące tanga oraz wyrafinowane tańce na gitarę, akordeon i orkiestrę symfoniczną wypełnią program koncertu, który odbędzie się w najbliższy piątek w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach. Utwory wykonają gitarzysta Paweł Kwaśny oraz akordeonista Bartosz Kołsut wraz z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Świętokrzyskiej pod batutą argentyńskiego dyrygenta Gustavo Fontana.

"Muzyczne wojaże" pamięci Pawła Adamowicza

piątek, 18 stycznia 2019 09:57

Pamięci zmarłego tragicznie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza poświęcony zostanie koncert pt. "Muzyczne wojaże", który odbędzie się w najbliższy piątek w sali koncertowej Filharmonii Świętokrzyskiej. W programie znajdą się utwory Borodnina "W stepach Azji Środkowej", Dvoraka symfonia "Z Nowego Świata" oraz prawykonanie "Koncertu na flet, fortepian i orkiestrę symfoniczną" Majkusiaka.

Strona 4 z 25

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna