Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Filharmonia Świętokrzyska

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


"Kawa i papierosy". Film w Filharmonii

środa, 20 lutego 2019 15:17

Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na kolejny wieczór filmowy. Tym razem publiczność obejrzy film "Kawa i papierosy" w reżyserii Jima Jarmuscha. Projekcja odbędzie się w najbliższą środę o godzinie 18.30 w sali koncertowej.

"Muzyczne smaki" w Filharmonii

niedziela, 17 lutego 2019 14:21

Żeński kwartet smyczkowy Con Affetto oraz akordeonista Paweł Kusion wystąpią w najbliższą niedzielę w Filharmonii Świętokrzyskiej. Koncert będzie nosił tytuł "Muzyczne smaki".

W związku z ogłoszeniem żałoby narodowej po śmierci Jana Olszewskiego Teatr im. Stefana Żeromskiego i Filharmonia Świętokrzyska w Kielcach odwołują spektakle i koncert zaplanowane na 15 i 16 lutego.

"Dama pikowa" Retransmisja

środa, 13 lutego 2019 00:25

Retransmisji koncertu „Dama pikowa” będzie można posłuchać 13 lutego w Filharmonii Świętokrzyskiej. Będzie to opera w trzech aktach z librettem Modesta Czajkowskiego.

"Kanon Polihymnii"

piątek, 08 lutego 2019 00:06

Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na koncert „Kanon Polihymnii”, który odbędzie się w najbliższy piątek. Przed publicznością wystąpią skrzypaczka Maja Syrnicka i Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Świętokrzyskiej pod batutą Marka Pijarowskiego.

"Barwy romantyzmu"

piątek, 01 lutego 2019 15:27

"Smutną opowieść" Mieczysława Karłowicza, "Koncert fagotowy" Carla Webera i "Symfonię fantastyczną" Hectora Berlioza będzie można usłyszeć podczas koncertu "Barwy romantyzmu", który odbędzie się w najbliższy piątek w Filharmonii w Kielcach. Przed publicznością wystąpią Krzysztof Fiedukiewicz i Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Świętokrzyskiej pod dyrekcją Mirosława Jacka Błaszczyka.

Strona 4 z 28

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna