Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Uczniowie

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

Język polski za nimi

piątek, 13 stycznia 2017 13:48

Za uczniami drugi etap jednego z największych konkursów przedmiotowych. 800 gimnazjalistów rozwiązywało dziś test z języka polskiego. Wyniki najprawdopodobniej zostaną podane w poniedziałek ok. godz. 12. – zapowiada Maciej Długosz, zastępca dyrektora Wydziału Organizacji i Rozwoju Edukacji Kuratorium Oświaty w Kielcach.

 

ZUS uczy młodych

czwartek, 24 listopada 2016 10:09

-Staramy się przekazać młodym ludziom ważne informacje dotyczące tego, co kiedyś może ich spotkać w życiu w zakresie ubezpieczeń społecznych - powiedział w audycji Prawdę Mówiąc Paweł Szkalej, rzecznik prasowy kieleckiego oddziału ZUS odnosząc się do inicjatywy polegającej na organizowaniu przez zakład lekcji w szkołach. Posłuchaj całej audycji.

Edukacyjne innowacje na targach

czwartek, 06 października 2016 15:37

Jeszcze tylko do jutra można odwiedzać Europejskie Forum Nowych Technologii i Innowacji w Edukacji, które odbywa się na Targach Kielce. Co można na nich zobaczyć?

Nowy rok szkolny. Nowe zasady

czwartek, 01 września 2016 13:10

Około 200 tysięcy uczniów rozpoczęło w województwie świętokrzyskim nowy rok szkolny. Największe zmiany w porównaniu do ubiegłego, czekają szkoły podstawowe. Po grudniowej nowelizacji Ustawy o systemie oświaty do szkół obowiązkowo mają pójść dzieci siedmioletnie. 

Praktyczne szkolnictwo

wtorek, 16 sierpnia 2016 14:47

28 szkół i ponad pół tysiąca uczniów zostało objętych projektem  „Nowoczesna Szkoła Zawodowa – Nowoczesny Region”. W ramach przedsięwzięcia szkoły otrzymają doposażenie a ich oferta uwzględni wymagania przedsiębiorstw działających na lokalnym rynku.

Polscy uczniowie na podium

czwartek, 28 lipca 2016 12:55

Dwaj  kieleccy uczniowie - Marcin Jasiński i Mateusz Wawrzeńczyk zdobyli brązowe medale na 27. Międzynarodowej Olimpiadzie Biologicznej w Hanoi. Do stolicy Wietnamu pojechali razem z dwoma innymi młodymi biologami  z Polski.  Cała czwórka przywiozła medale.  

Strona 4 z 10