Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: PiS

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Będą rozmawiać z mieszkańcami

poniedziałek, 24 października 2016 14:18

- Chcemy zmieniać ziemię świętokrzyską i mamy na to dobry pomysł – zapowiedział przewodniczący Prawa i Sprawiedliwości w regionie poseł Krzysztof Lipiec zapraszając mieszkańców województwa na konwencję partii.

Krupka: zabiegamy o lotnisko w Obicach

poniedziałek, 24 października 2016 11:27

Poseł PiS Anna Krupka nie wyklucza, że będzie pełnomocnikiem PiS w regionie świętokrzyskim odpowiedzialnym za przygotowanie do wyborów samorządowych w 2018 roku. - Jest możliwy taki scenariusz, ale o tym ostatecznie zdecyduje Jarosław Kaczyński - powiedziała w Radiu eM Kielce  Anna Krupka. 

Powstanie Kieleckie Centrum Niepełnosprawnych?

poniedziałek, 17 października 2016 10:22

Powraca pomysł utworzenia Kieleckiego Centrum Niepełnosprawnych. – Ten projekt pojawił się w latach 2006 – 2010, ale przez kilka lat nie było woli politycznej do jego utworzenia. Teraz jest szansa – mówi senator PiS Krzysztof Słoń. – Byłoby to miejsce kompleksowej obsługi niepełnosprawnych, m.in.: porad, pracy, rehabilitacji – dodaje senator Słoń.

W sprawach regionu jednym głosem

poniedziałek, 26 września 2016 11:29

- Dołożymy wszelkich starań, aby Centralny Port Lotniczy powstał w Obicach koło Kielc. W sprawach regionu parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości muszą mówić jednym głosem – powiedział w Radiu eM Kielce poseł PiS Bogdan Latosiński.

Szansa dla zbrojeniówki

wtorek, 06 września 2016 11:52

Rząd Prawa i Sprawiedliwości zwiększa wydatki na obronę państwa. Wpłynie to na zwiększenie miejsc pracy i rozwój takich firm, jak Mesko Skarżysko  – powiedziała w Radiu eM Kielce poseł PiS Maria Zuba i dodaje: - Udział najwyższych władz państwowych: prezydenta, premiera, szefa MON na MSPO potwierdza to stanowisko.

Poseł Anna Krupka podjęła interwencję w sprawie szpitala w Opatowie. Według informacji przekazanych jej przez Stowarzyszenie „Lepsze Jutro” w lecznicy zarządzanej przez sosnowiecką spółkę „Centrum Dializa” dochodzi do sporych zaniedbań, które zagrażają zdrowiu pacjentów.  

Strona 3 z 12