Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Pijany w ciężarówce

poniedziałek, 05 lutego 2018 11:50

Jędrzejowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego mieszkańca Radomia, który na krajowej siódemce prowadził ciężarówkę. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

 

Zabójstwo w Jędrzejowie. 30-latek usłyszał zarzuty

poniedziałek, 29 stycznia 2018 13:26

W miniony czwartek jędrzejowscy  policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę podejrzewanego o związek ze śmiercią 42-letniego mieszkańca Jędrzejowa. W sobotę mieszkaniec gminy Jędrzejów  usłyszał zarzut zabójstwa. Grozi mu dożywocie.

Sześć ludzkich szkieletów odkryli drogowcy podczas prac budowlanych przy ulicy Kadłubka w Jędrzejowie. Remont drogi odbywa się nieopodal cysterskiego cmentarza. Archeolodzy, którzy pojawili się na miejscu stwierdzili, że pochówki nie mają związku z istniejącą nekropolią. Ze wstępnych oględzin wynikło, że szczątki pochodzą z wcześniejszego okresu niż cmentarz, który powstał na początku XX wieku.

16-miesięczne dziecko nie żyje w wyniku upadku z czwartego piętra bloku na osiedlu Reymonta w Jędrzejowie. W dalszym ciągu nieznane są okoliczności tragicznego zdarzenia, które rozegrało się w środowe popołudnie.

 

Droga do przebudowy. Bo tego potrzebuje inwestor

poniedziałek, 03 kwietnia 2017 16:20

Przebudują drogę powiatową, która jest w dobrym stanie, bo inwestor chce zbudować potężny zakład za ponad 50 milionów złotych. Jędrzejowski Zarząd Dróg Powiatowych, w Sędziszowie na długości około 750 metrów zbuduje nową jezdnię o szerokości 6 metrów. Prace będą kosztowały 1,5 miliona złotych. Nieopodal powstanie terminal przeładunkowy gazu płynnego firmy GASPOL. W placówce znajdzie pracę nawet ponad 150 osób.

Powstanie obwodnica Jędrzejowa

piątek, 17 marca 2017 16:22

Za prawie 20 milionów złotych powstanie obwodnica Jędrzejowa. Realizacja przewiduje budowę około 3 kilometrów nowej drogi, która połączy drogę krajową nr 78 z wojewódzką nr 768. Zakres prac, prócz nowej nawierzchni, obejmie budowę rond, zatok autobusowych, chodników czy przejść dla zwierząt. Na wykonanie inwestycji właśnie została podpisana umowa.

Strona 3 z 5