Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: centrum przygotowań do misji zagranicznych

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


[AUDIO]Wojsko w centrum Kielc

sobota, 14 stycznia 2017 17:44

Kielczanie symbolicznie powitali amerykańskich żołnierzy świetnie się przy tym bawiąc. Na placu Wolności odbył się piknik „Bezpieczna Polska” towarzyszący przybyciu sojuszniczych wojsk, które mają wzmocnić wschodnią flankę NATO. Wojacy z kieleckiej Bukówki przygotowali dla mieszkańców miasta i regionu sporo atrakcji. Odwiedzający mogli wziąć do ręki broń, którą dysponują polscy żołnierze oraz zasiąść za sterami pojazdów bojowych.

Festyn "Bezpieczna Polska"

sobota, 14 stycznia 2017 17:44

"Żołnierskie kolędowanie" podsumowane

piątek, 06 stycznia 2017 21:47

- Podczas przesłuchań byliśmy zaskoczeni, że jest tyle osób, którym chce się coś robić… i do tego robić tak pięknie – tymi słowami przewodniczący jury -Leszek Ślusarski podsumował II Festiwal Kolęd i Pastorałek „Żołnierskie kolędowanie”. W święto Trzech Króli odbyła się uroczysta gala finałowa podczas której zaprezentowali się laureaci tegorocznej edycji konkursu.

Drugi dzień z NATO

sobota, 09 lipca 2016 19:42

Zakończyły się Ogólnopolskie Dni NATO, które w stolicy województwa świętokrzyskiego odbywały się pod hasłem „Kielce razem z NATO”. W sobotniej części imprezy, pomimo kapryśnej pogody, mieszkańcy chętnie korzystali z przygotowanych atrakcji.

Moc wojskowych atrakcji!

piątek, 08 lipca 2016 17:45

Jak w żołnierze w Kielcach przygotowują się do misji zagranicznych? Jakie tajemnice kryje produkcja militariów w skarżyskim Mesko? A czy wnętrze wojskowych pojazdów jest niewygodne, czy jednak całkiem komfortowe? O wszystkim, co związane z polskimi żołnierzami, policjantami czy strażakami można się dowiedzieć podczas Ogólnopolskich Dni NATO w Kielcach.

Strona 3 z 5

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna