Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

bobik 750x200

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

W ciagu "długiego weekendu" ustabilizowała się sytuacja na rzekach w województwie świętokrzyskim. Stan ostrzegawczy przekroczony jest jedynie na Czarnej Włoszczowskiej w Januszewicach koło Kluczewska oraz na Nidzie w Pińczowie - wynika z danych IMGW-BIP.

http://em.kielce.pl/administrator/index.php?option=com_k2&view=item&cid=18591#k2TabExtraFields

Ostrzeżenie przed instensywnymi opadami deszczu wydali w środę dla województwa świętokrzyskiego meteorolodzy z IMGW. W ich ocenie taka sytuacja może potrwać do godziny 3-ciej w nocy ze środy na czwartek. Z kolei hydrolodzy prognozują podwyższenie stanu rzek.

Ponad 60 razy świętokrzyscy strażacy wyjeżdżali we wtorek (18.4) do akcji związanych z usuwaniem skutków śnieżycy jaka przechodzi przez region.

Zima powraca. Prognozy mało optymistyczne

wtorek, 18 kwietnia 2017 09:42

Po porannych opadach śniegu, w większościu regionu utrzymuje się kilkucentymetrowa warstwa białego puchu. Niestety nie jest to chwilowa anomalia. Śnieg będzie padał do środy.Zimno, conajmniej do końca tygodnia.

Będzie bardzo ślisko! Jest ostrzeżenie.

piątek, 20 stycznia 2017 09:18

Śliskie drogi i chodniki – wszystko przez marznące opady deszczu które prognozują synoptycy. Województwo świętokrzyskie dołączyło w piątek rano do listy regionów objętych ostrzeżeniem meteorologicznym drugiego stopnia. 

 

Nie ma śladu po smogu

czwartek, 12 stycznia 2017 13:57

W Kielcach poprawił się stan jakości powietrza. Według pomiarów wykonanych w południe w czwartek przy ul. Jagiellońskiej jest on określany jako „dobry”, a w Nowinach - „bardzo dobry”. Na korzystną zmianę wpłynęła… niżowa, wietrzna pogoda.

 

Strona 3 z 5