Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Agata Wojtyszek

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

Święto Niepodległości w Kielcach

piątek, 11 listopada 2016 14:32

- Musimy stawiać czoła wyzwaniom i problemom dzisiejszego świata, ale nie zapominając o naszej przeszłości, religii i tradycji – powiedziała wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek podczas kieleckich obchodów Święta Niepodległości.

O Papieżu nie wystarczy tylko mówić

niedziela, 09 października 2016 12:06

„Bądźcie świadkami miłosierdzia” – takie hasło towarzyszyło tegorocznym obchodom XVI Dnia Papieskiego, który przeżywaliśmy w niedzielę w Kościele katolickim. W diecezji kieleckiej główne obchody skupiły się wokół Kościoła Akademickiego św. Jana Pawła II.

Wojewoda rusza w teren

środa, 14 września 2016 10:43

„Minister w terenie” rozpoczyna wizyty w gminach. – Premier Beata Szydło zapowiadała, że będziemy blisko ludzi. Dlatego chcę odwiedzać gminy i spotykać się nie tylko z samorządowcami, ale przede wszystkim z mieszkańcami – powiedziała w Radiu eM Kielce Agata Wojtyszek, wojewoda świętokrzyski, która była gościem porannej rozmowy Katarzyny Bernat „Prawdę mówiąc”.

Minister w terenie

środa, 14 września 2016 10:08

„Minister w terenie” rozpoczyna wizyty w gminach. – Premier Beata Szydło zapowiadała, że będziemy blisko ludzi. Dlatego chcę odwiedzać gminy i spotykać się nie tylko z samorządowcami, ale przede wszystkim z mieszkańcami, aby poznać ich problemy – powiedziała w Radiu eM Kielce Agata Wojtyszek, wojewoda świętokrzyski.

 

Dla podniesienia bezpieczeństwa

wtorek, 13 września 2016 16:15

Pięć świętokrzyskich projektów, których celem jest ograniczenie przestępczości i aspołecznych zachowań otrzymało rządowe dofinansowanie. Za łączną kwotę ponad 300 tysięcy złotych między innymi w Skarżysku-Kamiennej rozwinięty zostanie system monitoringu miejskiego a w Starachowicach dzielnicowi przejdą dodatkowe szkolenia. Z kolei gmina Strawczyn walczyć będzie ze zjawiskami patologicznymi. 

500+ bez zakłóceń

wtorek, 23 sierpnia 2016 11:13

- Program Rodzina 500+ realizujemy bez zakłóceń – mówi wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek podsumowując pierwsze 4 miesiące działania tego wsparcia w naszym województwie.

Strona 3 z 7