Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI KIELCE

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda podczas wizyty w Kielcach spotkał się z księdzem biskupem seniorem – Kazimierzem Ryczanem. Rozmowa trwała prawie półtorej godziny i miała charakter prywatny. 

Prezydent RP z wizytą w Kielcach

poniedziałek, 04 lipca 2016 14:02

Odwiedzeniem Cmentarza Żydowskiego na Pakoszu rozpoczęła się wizyta Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Kielcach. Ma ona związek z obchodami 70. rocznicy Pogromu Kieleckiego.

Prezydent RP odwiedzi Kielce

piątek, 01 lipca 2016 09:47

Prezydent RP Andrzej Duda weźmie udział w obchodach 70. rocznicy Pogromu Kieleckiego. Do Kielc przyjedzie w poniedziałek.

Prezydent RP odwiedzi Busko

wtorek, 07 czerwca 2016 08:40

We wtorek (07.06) Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda spotka się mieszkańcami Buska-Zdroju. Spotkanie zaplanowano o godzinie 17:30 przy muszli koncertowej na terenie Parku Zdrojowego.

Jak dowiedziało się Radio eM Kielce, prezydent Kielc, Wojciech Lubawski będzie jednym z doradców prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzeja Dudy.

Mocne zakończenie Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego. Na targi zbrojeniowe przyjechał prezydent Rzeczypospolitej Polski, Andrzej Duda. Głównym celem przyjazdu było rozdanie nagród Defender za najlepsze produkty służące obronności i bezpieczeństwu, ale głowa państwa mówiła również o funduszach jakie Polska zamierza przeznaczyć na nowoczesny sprzęt militarny.

Strona 3 z 4