Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: warsztaty

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Warsztaty szycia misiów

środa, 23 stycznia 2019 00:51

Warsztatową ofertę na ferie zimowe przygotował dla najmłodszych Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej, który przy wsparciu koordynatorów z Ambasady Dizajnu zaprasza na warsztaty szycia misiów.

"Noworoczne postanowienia na talerzu"

czwartek, 10 stycznia 2019 00:25

"Noworoczne postanowienia na talerzu" to pierwsza w tym roku propozycja warsztatowa pracowni ceramicznej Instytutu Dizajnu. Już w najbliższy czwartek uczestnicy spotkania będą mogli przyozdobić porcelanowe talerze według własnego pomysłu.

Warsztaty kreatywnych technik szycia

niedziela, 18 listopada 2018 17:27

W najbliższą niedzielę Ambasada Dizajnu zaprasza na warsztaty dla dorosłych, lubiących eksperymentować z materiałami, fakturami, strukturami tkanin i chcących nauczyć się tworzyć własne tkaniny lub dekoracyjnie wykończyć materiały. Warsztaty kreatywnych technik szycia poprowadzi Dominika Syczyńska.

Z cyklu "Prosto z pieca" pracownia ceramiczna zaprasza na warsztaty dla dorosłych "Marzenie Picassa - geometryczne donice", które odbędą się w najbliższą sobotę o godzinie 11. Uczestnicy warsztatów będą pracowali z lokalną czerwoną gliną, która idealnie nadaje się na tworzenie doniczek.

Instytut Dizajnu zaprasza w najbliższą sobotę do pracowni stolarskiej na spotkanie ze Złotą Rączką w ramach drugiej edycji "Latającej Komitywy naprawczej". Warsztaty pomogą w reperacji, ucząc przy tym zainteresowanych umiejętności, które będą mogli wykorzystać w przyszłości.

Modułową paterę na rybę, która posłuży do kolejnych warsztatów z cyklu Food&Fire, wykonają uczestnicy warsztatów ceramicznych dla dorosłych "Taaaka ryba". Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek w pracowni ceramiki Instytutu Dizajnu.

Strona 3 z 9

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna