Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Piłka ręczna

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Korona Handball w sobotę wyjazdowym meczem z UKS-em PCM Kościerzyna zainauguruje nowy sezon PGNiG Superligi.  - W ostatnich tygodniach ciężko pracowałyśmy i każda z nas zrobi wszystko, aby to pierwsze spotkanie przechylić na swoją korzyść - mówi rozgrywająca kieleckiego klubu, Honorata Czekala.

PGE VIVE rozpoczyna nowy sezon

piątek, 31 sierpnia 2018 09:19

Po blisko trzy miesięcznej przerwie do gry wracają szczypiorniści PGNiG Superligi. W piątek o 18.30 w spotkaniu otwierającym nowy sezon PGE VIVE na wyjeździe zmierzy się z Gwardią Opole.

Dwóch zawodników PGE VIVE przed rozpoczęciem sezonu 2018/2019 może mówić o sporym pechu. Do gry zdecydowanie później niż pierwotnie zakładano wróci Mariusz Jurkiewicz, który w przerwie wakacyjnej doznał urazu palca. Na środowym treningu poważnej kontuzji nabawił się Uładzisłau Kulesz.

PGE VIVE w piątek wyjazdowym meczem z Gwardią Opole zainauguruje nowy sezon PGNiG Superligi. Oficjalna prezentacja zespołu odbędzie się kilka dni później, a dokładnie w czwartek, 6 września, czyli dzień przed pierwszym domowym spotkaniem z Górnikiem Zabrze.

Sławomir Szmal, legenda polskiej piłki ręcznej, od nowego sezonu będzie  ekspertem nc+ w rozgrywkach PGNiG Superligi oraz EHF Ligi Mistrzów. "Kasa" w nowej roli zadebiutuje już w piątek podczas inauguracyjnego spotkania między Gwardią Opole a PGE VIVE.

Szczypiorniści PGE VIVE w piątek wyjazdowym spotkaniem z Gwardią Opole zainaugurują sezon 2018/2019. - Zawsze tak jest, że kiedy dochodzi do pierwszego meczu można odetchnąć, że ten miesiąc biegania, podnoszenia żelastwa dzień w dzień upłynął. Jeszcze kilka takich zajęć nas czeka, ale teraz będzie ten ulubiony czas, kiedy będzie więcej grania - mówi kapitan mistrzów Polski, Michał Jurecki.

Strona 3 z 109

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna