Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI KIELCE

Dwudziestu solistów, pięć zespołów wokalnych i trzynaście grup tanecznych wzięło udział w koncercie "Gospodarze Gościom" zorganizowanym w ramach 45. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej. Widowisko w Amfiteatrze Kadzielnia trwało ponad dwie godziny.

Warsztaty artystyczne przed występami

sobota, 14 lipca 2018 18:53

Trwa 45. Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej. Dziś uczestnicy brali udział w warsztatach artystycznych, które mają ich przygotować do występów na scenie.

 

W atmosferze wspomnień, serdeczności i życzliwości odbyło się dziś w świetlicy internatu Zespołu Szkół Elektrycznych spotkanie osób związanych z Międzynarodowym Harcerskim Festiwalem Kultury Młodzieży Szkolnej. Do Kielc z różnych części Polski przyjechali wieloletni współtwórcy tego wydarzenia.

 

Kilkuset harcerzy z różnych miast Polski, a także z Ukrainy wzięło udział w barwnym korowodzie 45. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej. Uczestnicy przemaszerowali z Placu Moniuszki na Rynek, gdzie odbył się koncert "Zakręceni na Kielce". Przed rozpoczęciem występów młodzi harcerze otrzymali klucze do miasta od prezydenta Wojciecha Lubawskiego.

 

Trwają przeglądy konkursowe i próby przed koncertem "Gospodarze Gościom" w ramach 45. 45. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej. Jutro w Amfiteatrze Kadzielnia zaprezentuje się blisko 450 utalentowanych artystów z naszego regionu.

W sobotę utrudnienia przy Kadzielni

piątek, 13 lipca 2018 15:49

Ulice Osobna i Granitowa będą zamknięte dla ruchu w soboty 14 i 21 lipca. Utrudnienia są spowodowane koncertami, które będą się odbywać w Amfiteatrze Kadzielnia w ramach 45. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej.

Strona 3 z 5