Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI KIELCE

O 56 zł miały wzrosnąć opłaty za pobyt dzieci w kieleckich złobkach. Kolejna propozycja podwyżki została jednak odrzucona, a radni po raz kolejny zwracali uwagę, że władze miasta chcą obciążyć mieszkańców dodatkowymi opłatami, nie dając nic w zamian.

Trzecia z pakietu pięciu propozycji podwyżek odrzucona. Po opłatach za śmieci i biletach komunikacji miejskiej, radni nie przyjęli propozycji podwyżki podatku od nieruchomości. Za głosowało zaledwie 4 z 23 obecnych na sali rajców.

Radni odrzucili propozycję kolejnej podwyżki. Po opłatach za odbiór śmieci w głosowaniu przepadły nowe, wyższe ceny biletów autobusów. To może oznaczać cięcia w liczbie wozokilometrów i zmniejszenie kursów.

Prezydent Kielc, Bogdan Wenta zawiadomił prokuraturę w sprawie możliwych nieprawidłowości przy sprzedaży udziałów w Koronie Kielce w 2017 roku – informuje Gazeta Wyborcza.

Brak oszczędności, podnoszenie podatków i pozorne zmiany – to główne zarzuty, jakie podnoszą wobec prezydenta Bogdana Wenty działacze Konfederacji. Przedstawili je podczas środowej konferencji prasowej.

Miasto zaczęło oszczędzać. Cięcia wydatków udało się wprowadzić m.in. w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, Kieleckim Parku Technologicznym, oświacie i - dzięki reorganizacji - ratuszu. Nadwyżka budżetowa sięgnie 26 mln zł!

Strona 3 z 19