Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Publicystyka»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Miasto

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

Wyświetlenie artykułów z etykietą: Miasto

Nowy niebieski pojemnik na papier

poniedziałek, 30 października 2017 13:00

Od 1 marca 2018 roku zaczną obowiązywać w Kielcach nowe zasady prowadzenia selektywnej zbiórki odpadów. Ma to związek z wejściem w życie rozporządzenia ministra środowiska w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów komunalnych.

Zmarł Dariusz Bulski

czwartek, 20 lipca 2017 14:57

Po rocznej walce z ciężką chorobą zmarł Dariusz Bulski - kierownik Działu Handlowego i Zamówień Publicznych w Rejonowym Przedsiębiorstwie Zieleni i Usług Komunalnych w Kielcach.

Dzisiaj rozegrane zostaną pierwsze mecze turnieju finałowego UEFA EURO U21 2017. O 18:00 w Kielcach Anglia zagra ze Szwecją, natomiast o 20:45 w Lublinie Polska zmierzy się ze Słowacją. Organizatorzy apelują do kibiców, by mieli na uwadze niekorzystne prognozy meteorologów i odpowiednio przygotowali się do wizyty na stadionach.

Cały zespół przebywającej w Kielcach młodzieżowej reprezentacji Anglii wraz z przedstawicielami miasta złożył kwiaty i znicze pod pomnikiem Homo Homini - oddając tym samym hołd ofiarom ostatnich zamachów terrorystycznych. Kilkanaście dni temu w Londynie w wyniku zamachu zginęło 8 osób, a 48 zostało rannych.

Anglicy już po pierwszych zajęciach

wtorek, 13 czerwca 2017 14:20

Do młodzieżowych mistrzostw Europy w piłce nożnej do lat 21 pozostały już tylko cztery dni. Dzisiaj  pierwszy trening na boisku przy ulicy Kusocińskiego odbyła reprezentacja Anglii, która w stolicy Świętokrzyskiego spędzi najbliższe dwa tygodnie i tutaj rozegra wszystkie trzy mecze grupowe imprezy.

Korona Kielce ma nowego większościowego właściciela. Od wtorku oficjalnie posiadaczem 72 procent akcji spółki jest Dieter Burdenski. - Jako kibic mam nadzieję, że przychodzą lepsze czasy dla klubu - mówi Wojciech Lubawski, prezydent Kielc.

Strona 3 z 7