Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Rada Miasta

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Prezydent Kielc, Bogdan Wenta wycofuje się z projektu podwyżki opłat za pobyt i wyżywienie dziecka w żłobku. Radni mieli zajmować się podwyżką na czwartkowej sesji Rady Miasta, ale zdecydowali się przełożyć dyskusję na ten temat.

Władze miasta nie wezmą na razie kredytu na przebudowę ulic Witosa i Zagnańskiej. By znaleźć brakujące pieniądze urzędnicy przesunęli pieniądze zaplanowane na inne inwestycje.

Protesty mieszkańców poskutkowały. Inwestor wycofał wniosek budowy bloku mieszkalnego przy ul. Nowej.

Z falą krytyki spotkał się nowy herb miasta Kielce. W czwartek radni przegłosowali projekt uchwały dotyczącą ustanowienia symboli Kielc.

Będzie nowy skarbnik w mieście

czwartek, 21 lutego 2019 14:14

Beata Pawłowska zostanie nowym skarbnikiem miasta Kielce. Na stanowisku zastąpi Barbarę Nowak, która odchodzi na emeryturę.

Radni prezydenta sprzeciwiają się jego decyzji

poniedziałek, 18 lutego 2019 07:55

Kolejne spięcie w obozie radnych Projektu Świętokrzyskie. Przewodniczący Rady Miasta Kamil Suchański opublikował na swoim profilu na Facebook'u mocne oświadczenie, w którym broni zwolnionego w czwartek dyrektora Domu Środowisk Twórczych Ryszarda Pomorskiego. Pod listem podpisali się także Katarzyna Kwietniak, Jarosław Bukowski, Joanna Litwin i Anna Kibortt.

Strona 2 z 15