Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

CIEKAWOSTKI

Lekcja bezpieczeństwa na drodze

poniedziałek, 11 września 2017 15:46

Ponad  300 dzieci  ze  świętokrzyskich szkół podstawowych  wzięło udział w  imprezie edukacyjnej pod hasłem "Kacper - dziecko bezpieczne na drodze".  Poprzez zabawę najmłodsi uczyli się jak bezpiecznie uczestniczyć w ruchu drogowym.

Wyprawki szkolne od Caritas trafiły do dzieci

poniedziałek, 04 września 2017 15:18

Około 140  plecaków z wyprawką szkolną rozdała Caritas Diecezji Kieleckiej. Dary w ramach ogólnopolskiej akcji Tornister Pełen Uśmiechów trafiły do dzieci z diecezji kieleckiej, które  wychowują się w rodzinach w trudnej sytuacji materialnej. Tornistry z przyborami otrzymały także dzieci wypoczywające na koloniach w Kaczynie.

Nowy rok szkolny rozpoczęty

poniedziałek, 04 września 2017 14:12

Ponad 100 tysięcy uczniów z województwa świętokrzyskiego rozpoczęło dziś nowy rok szkolny. Niemal 700 z nich do szkolnych ławek zasiądzie w Zespole Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej im. św. Stanisława Kostki w Kielcach. 

Miasto zlikwiduje VIII LO im. Henryka Sienkiewicza. Stosowna uchwała w tej sprawie  została podjęta przez radnych.

Głosujmy!

poniedziałek, 19 czerwca 2017 18:53

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 17 Specjalnych im. Karola Wojtyły – papieża Polaka w Kielcach znalazł  się w gronie finalistów konkursu „Podwórko Talentów NIVEA”.  Jeśli placówka  zdobędzie  wystarczającą ilość głosów, to obok niej  powstanie interaktywny plac zabaw.

Jedna z bardziej rozpoznawalnych w regionie szkół policealnych zapowiedziała zamknięcie swojego kieleckiego ośrodka. Co to oznacza dla słuchaczy?

Strona 2 z 9