Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Agata Wojtyszek

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

Agata Wojtyszek: Pamiętajmy o Konstytucji 3 Maja

poniedziałek, 30 kwietnia 2018 11:32

Święto Józefa Robotnika, Dzień Flagi, Święto Konstytucji 3 Maja – te dni obchodzić będziemy już od jutra. Uroczystości będą odbywać się także w naszym regionie. Agata Wojtyszek, wojewoda świętokrzyski podkreśla jak cenny jest ten czas dla wszystkich Polaków.

Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz odwiedził Święty Krzyż. Podczas swojej wizyty zapowiedział, że to miejsce ma być ważne dla Wojska Polskiego. – To bardzo ważna wiadomość dla naszego regionu. Jak bowiem zapowiedział Pan minister, Święty Krzyż stanie się duchową stolicą Wojska Polskiego – przypomniała wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek w  audycji „Prawdę Mówiąc” Katarzyny Bernat.

Trwają prace nad siecią szkół

czwartek, 09 lutego 2017 09:38

- Wszystkim nam zależy na tym, by reforma oświaty w naszym województwie została wprowadzona w należyty sposób i ze zwróceniem uwagi na tych najważniejszych, czyli uczniów - powiedziała Agata Wojtyszek, wojewoda świętokrzyski, w audycji Prawdę Mówiąc Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce.

- Przez cały rok udzielałam pomocy ludziom potrzebującym, a w szczególności niepełnosprawnym. Wojewoda powinien pomagać zawsze, a nie tylko od święta - powiedziała wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek w audycji Prawdę Mówiąc Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce.

Walka o pieniądze dla regionu, promocja programu Rodzina 500 + oraz współpraca ze służbami mundurowymi czy samorządowcami – tym wojewoda Agata Wojtyszek chwali się podsumowując rok swojej pracy. Przed nią i jej zespołem kolejne wyzwania. - Pracujemy 7 dni w tygodniu, ale dajemy radę – mówi wojewoda. 

Święto Niepodległości w Kielcach

piątek, 11 listopada 2016 14:32

- Musimy stawiać czoła wyzwaniom i problemom dzisiejszego świata, ale nie zapominając o naszej przeszłości, religii i tradycji – powiedziała wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek podczas kieleckich obchodów Święta Niepodległości.

Strona 2 z 7