Na antenie: Radio eM

Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Piłka ręczna

Tałant Dujszebajew w piątkowym meczu z NMC Górnikiem Zabrze po raz kolejny do dyspozycji będzie miał tylko jedenastu zawodników. Do gry w przyszłym tygodniu powinien wrócić zmagający się z problemem łydki Michał Jurecki. Nie wiadomo ile potrwa jeszcze przerwa Luki Cindricia.

Korona Handball udanie zainaugurowała zmagania w nowym sezonie PGNiG Superligi. Kielczanki w meczu pierwszej kolejki pokonały na wyjeździe UKS PCM Kościerzyna 30:26. - To zwycięstwo dało nam sporo pewności siebie, bo już pierwszym spotkaniu pokazałyśmy się z dobrej strony. Ciężka praca przyniosła efekt - powiedziała skrzydłowa kieleckiego klubu, Wiktoria Gliwińska.

Kulesz do gry wróci za trzy miesiące

poniedziałek, 03 września 2018 09:05

Uładzisłau Kulesz, lewy rozgrywający PGE VIVE, który w poprzednim tygodniu na treningu doznał zwichnięcia głowy kości strzałkowej jest już po zabiegu. Białorusina czeka około trzy miesięczna przerwa w grze.

Inauguracyjna wygrana Korony Handball

sobota, 01 września 2018 16:10

Korona Handball udanie rozpoczęła zmagania w nowym sezonie PGNiG Superligi. Kielczanki w meczu pierwszej kolejki pokonały na wyjeździe UKS PCM Kościerzyna 30:26. Podopieczne Pawła Tetelewskiego około 20. minuty uzyskały pięciobramkową przewagę, którą utrzymały do przerwy (18:13). Po zmianie stron prowadzenie kielczanek błyskawicznie wzrosło do dziewięciu trafień, co pozwoliło im na spokojne kontrolowanie przebiegu rywalizacji, mimo, że drużyna z Kaszub w końcówce nieco zniwelowała straty. Najskuteczniejszą zawodniczką Korony była Wiktoria Gliwińska, która na swoim koncie zapisała osiem bramek.

PGE VIVE udanie zainaugurowało zmagania w sezonie 2018/2019. Kielczanie w Meczu Otwarcia PGNiG Superligi pokonali na wyjeździe Gwardię Opole 36:26. - Skłamałbym, gdybym powiedział, że jestem zadowolony z tego spotkania. Prawda jest taka, że jestem bardzo zadowolony - mówił trener mistrzów Polski, Tałant Dujszebajew.

"Jedenastka" PGE VIVE pewnie ograła Gwardię

piątek, 31 sierpnia 2018 19:46

Szczypiorniści PGE VIVE w Meczu Otwarcia PGNiG Superligi pokonali na wyjeździe Gwardię Opole 36:26.