Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»KULTURA KIELCE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

KULTURA KIELCE

[FOTO]Fotograficy pokazali piękno życia

sobota, 03 grudnia 2016 14:05

Poznaliśmy dwunastu laureatów X Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Życie jest piękne” i zwycięskie prace. To te zdjęcia będą teraz zdobić fronton Kieleckiego Centrum Kultury przez kolejny rok. Ponadto posłużą one, jako ilustracje w wielkoformatowym kalendarzu, który wydaje organizator.

Można się jeszcze zgłosić

czwartek, 08 września 2016 14:04

Zamknij piękno życia w fotograficznym kadrze i zgarnij nagrody. Ku końcowi chyli się nabór prac do ogólnopolskiego konkursu fotograficznego, który cyklicznie organizuje Kieleckie Centrum Kultury. Termin dla zgłoszeń elektronicznych mija 15 września a tych tradycyjnych nadsyłanych pocztą ostatniego dnia tego miesiąca. Do konkursu można zgłosić po dwa zdjęcia w kategoriach: miasto, moda, natura i kulinaria. 

Czekają na zdjęcia

wtorek, 12 lipca 2016 14:57

Kieleckie Centrum Kultury rozpoczęło nabór prac do tegorocznej edycji konkursu fotograficznego „Życie jest piękne”. Kierowany jest on do profesjonalistów oraz amatorów w każdym wieku. Organizatorzy określili zakres tematyczny konkursowych zdjęć. Są to: miasto, moda, natura i kulinaria.

Trwa nabór zgłoszeń do fotokonkursu

środa, 16 września 2015 10:20

Pasjonaci fotografii wciąż mogą zgłaszać swoje prace do konkursu „Życie jest piękne”. W tej edycji obowiązują następujące kategorie: Miasto, Moda, Natura, Kulinaria. Uczestnik konkursu może zgłosić nie więcej niż osiem zdjęć, po dwa w każdej kategorii.

Strona 2 z 2