Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Nadeszły upały. Lekarze apelują o ostrożność

poniedziałek, 31 lipca 2017 12:29

Nadeszła fala upałów. W ciągu najbliższych dni temperatury nie będą spadać poniżej 30 stopni Celsjusza.  Lekarze ostrzegają przed długim przebywaniu na słońcu. 

Pielęgniarki i położne ze staszowskiego szpitala pikietowały dziś przed budynkiem lecznicy.. Biały personel domaga się między innymi podwyżki w wysokości 500 zł dla pracowników diagnostyki. Jak informuje Beata Uba, przewodnicząca związku zawodowego pielęgniarek i położnych w staszowskim szpitalu, do pikietujących nie wyszedł dyrektor szpitala.

W walce z grypą

czwartek, 13 października 2016 12:10

Przed nami długie tygodnie deszczowej i wietrznej jesiennej pogody, a to oznacza nieuchronne nadejście sezonu grypowego. Jak uchronić się przed chorobą?

Jan Gierada otrzyma nagrodę?

poniedziałek, 11 stycznia 2016 14:04

Na ostatnim posiedzeniu Rada Społeczna Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach zawnioskowała o przyznanie 25 tysięcy złotych nagrody dla byłego dyrektora szpitala Jana Gierady. Jako jedyny sprzeciwił się temu Bartłomiej Dorywalski. 

 

Pakiet błędów

sobota, 30 maja 2015 06:32

Ministerstwo Zdrowia uważa pakiet onkologiczny za swój sukces. Tabele pokazują przecież, że założenia zostały spełnione. Ten optymizm nie zawsze jednak podzielają środowiska lekarskie oraz, co najważniejsze, pacjenci.

Drugi SOR w Kielcach? Może za rok!

wtorek, 12 maja 2015 10:26

Nie będzie w Kielcach drugiego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Ten, który miał powstać w lipcu, w Szpitalu Miejskim przy ul. Kościuszki miał odciążyć działający już w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym, w którym SOR jest przepełniony. Niestety nadal tak będzie. Przynajmniej do końca tego roku. Dlaczego?

 

Strona 2 z 3