Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: koncert

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Koncert Organism Hammond Trio

sobota, 23 marca 2019 21:51

Muzeum Laurensa Hammonda zaprasza na koncert Organism Hammond Trio, który odbędzie się w najbliższą sobotę w sali im. Andrzeja Zielińskiego.

Opera "Flis" po raz pierwszy w Kielcach

piątek, 22 marca 2019 09:36

Jednoaktową operę "Flis" do libretta Wojciecha Bogusławskiego będzie można zobaczyć w najbliższy piątek w Filharmonii Świętokrzyskiej. Przed publicznością wystąpią studenci wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Łodzi.

"Rok Stanisława Moniuszki"

wtorek, 19 marca 2019 15:52

Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na finał konkursu wiedzy o muzyce polskiej "Rok Stanisława Moniuszki". Przed publicznością wystąpią Marzena Trzebińska, Aureliusz Mendera oraz uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Końskich.

"Arcydzieła symfoniki"

piątek, 15 marca 2019 14:47

Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na koncert "Arcydzieła symfoniki". Odbędzie się on 15 marca o godzinie 19 w sali koncertowej. Na skrzypcach zagra Agata Szymczewska, a w drugiej części wystąpi Orkiestra Symfoniczna pod batutą Jacka Rogali.

"Na Dzień Kobiet przebojowa noc"

piątek, 08 marca 2019 14:46

Z okazji przypadającego w najbliższy piątek święta wszystkich pań Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na koncert "Na Dzień Kobiet przebojowa noc". Publiczność usłyszy piosenki z repertuaru The Beatles, Nata Kinga Cole’a, Marlene Dietrich, Franka Sinatry, Richarda Chamberlaina i innych. Utwory zaprezentują Jacek Kotlarski i Orkiestra Symfoniczna pod batutą Jana Walczyńskiego.

Koncert Klasyków

piątek, 01 marca 2019 12:32

Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na koncert "Wieczór klasyków", który odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 19 w sali koncertowej. Program zaprezentują wiolonczelistka Urszula Kopijkowska oraz Orkiestra Symfoniczna pod batutą francuskiego dyrygenta Jeana Luca Tingauda.

Strona 2 z 25

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna