Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI KIELCE

Na kieleckim Rynku rozbłysła choinka. Drzewko zostało oświetlone przez prezydenta Bogdana Wentę i dzieci zgromadzone na uroczystości.

– Będziemy szukać oszczędności w wydatkach na niektóre inwestycje – mówił prezydent Bogdan Wenta, po odrzuceniu przez kieleckich radnych jego propozycji podwyżek podatku od nieruchomości oraz opłat za odbiór śmieci i parkowanie w mieście.

Kielecka Rada Miasta podczas dzisiejszej sesji nie zajmie się podwyżkami zaproponowanymi przez prezydenta Kielc Bogdana Wentę. Przypomnijmy, że projekty dotyczyły podatku od nieruchomości oraz opłat za wywóz śmieci i parkowanie w centrum miasta.

Danuta Papaj jest znów wiceprezydentem Kielc

poniedziałek, 02 grudnia 2019 15:07

Danuta Papaj została ponownie wiceprezydentem Kielc. Powołał ją na to stanowisko z dniem 2 grudnia prezydent Kielc Bogdan Wenta. Włodarz miasta zapewnia, że to ostateczna decyzja, która nie ulegnie już zmianie.

Wiceminister Wawrzyk odpowiada prezydentowi Wencie

poniedziałek, 02 grudnia 2019 10:48

– Proponuję, żeby  pan prezydent zapoznał się z ustawą o wykonywaniu mandatu posła i senatora – odpowiedział wiceminister spraw zagranicznych na zarzut stawiany mu przez prezydenta Bogdana Wentę. Przypomnijmy, że prezydent zarzucił posłowi, który pojawił się na ostatnie sesji Rady Miasta, „ograniczenie kompetencji samorządu” i  jego „centralizację”.

Na wczorajszej sesji Rady Miasta radni nie zgodzili się na żadną z pięciu propozycji podwyżek zaproponowanych przez prezydenta Kielc, Bogdana Wentę. Dziś włodarz miasta skrytykował działania rajców.

Strona 2 z 20