Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie mężczyzna, zatrzymany we wtorek przez funkcjonariuszy z Sandomierza. 21-latek jechał pod wpływem alkoholu, okazało się także, że ma zakaz prowadzenia pojazdów.

W poniedziałek funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu zarekwirowali niemal cztery kilogramy suszu roślinnego. W związku z narkotykowym procederem, zatrzymano łącznie sześciu mężczyzn.

Oficer dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach otrzymał wczoraj informację o mężczyźnie, który zamierza odebrać sobie życie. Dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu policjanta, udało się zapobiec nieszczęściu i odnaleźć niedoszłego samobójcę.

Policjanci z komisariatu przy ul. Śniadeckich, zatrzymali 44- latka, który w jednym z marketów wyłudził niemal dwieście złotych. Mężczyzna posłużył się fikcyjnym paragonem, później by uniknąć konsekwencji, postanowił… zjeść fałszywy dowód sprzedaży.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego komendy w Staszowie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy napadli na 67-latkę i próbowali zabrać jej torebkę. Dzięki zdecydowanej reakcji kobiety, nie doszło do kradzieży. Napastnikom grozi do dwunastu lat więzienia.

Masę  kłopotów sprowadził na siebie 25-letni kierowca volkswagena, który wczoraj  nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i uciekał w kierunku Starachowic przed ścigającym go radiowozem. Jego eskapada dobiegła końca, gdy... stoczył się ze skarpy. Funkcjonariusze nie zatrzymali mu jednak prawa jazdy, bo go w ogóle nie posiadał. Ponadto uciekinier znajdował się pod wpływem narkotyków i okazał się poszukiwany dwoma listami gończymi.

Strona 13 z 30