Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

W ręce skarżyskich policjantów trafiła 24-letnia mieszkanka Piotrkowa Trybunalskiego podejrzana o udział w kradzieży konserw rybnych z miejscowego marketu. Łupem sklepowych „wędkarzy” padło łącznie ponad 240 puszek rybnego specjału o wartości przekraczającej trzy tysiące złotych. Wobec zatrzymanej kobiety prokurator zastosował policyjny dozór. Docelowo grozi jej nawet pięcioletnia tęsknota za wolnością.

W szkole Podstawowej nr 5 w Kielcach zainaugurowano ogólnopolską kampanię „Martwe pola”. Podczas spotkania mówiono o zagrożeniach w ruchu drogowym w sektorze gospodarki odpadami – głównie o ograniczeniu widoczności, które wiąże się z kierowaniem ciężarówkami.

Policjanci z Opatowa zatrzymali 29-latka, który kierując oplem, zignorował polecenie do poddania się kontroli. Badanie alkomatem potwierdziło, że był nietrzeźwy. Grozi mu pięć lat więzienia.

Okradli Totalizator Sportowy. Ze zdrapek

poniedziałek, 18 listopada 2019 11:34

Policjanci z ostrowieckiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 27 i 23 lata podejrzewanych o włamanie do jednego z punktów Totalizatora Sportowego na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. W nocy z piątku na sobotę sprawcy dokonali tam kradzieży ponad tysiąca zdrapek o łącznej wartości ponad 5 tysięcy złotych. Za to przestępstwo ustawodawca przewidział karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komisariatu w Daleszycach zatrzymali 18-latka podejrzanego o kradzież benzyny na kilku stacjach w powiecie kieleckim. Młody mężczyzna handlował zdobytym w ten sposób paliwem – jego dwaj klienci także zostali zatrzymani.

43-letni mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej podejrzewany jest o kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu, potrącenie nastoletniej dziewczyny na przejściu dla pieszych i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Za jazdę po pijanemu grożą mu dwa lata więzienia, niewykluczone że usłyszy więcej zarzutów.

Strona 11 z 30