Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Wyświetlenie artykułów z etykietą: koncert

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

Inny odcień jazzu - HEAVY METAL SEXTET

niedziela, 28 lipca 2019 14:38

28 lipca o godz. 20:30 na scenie letniej, w Kielceckim Centrum Kultury, odbędzie się koncert zespołu Heavy Metal Sextet.

SWINGIN’ MONIUSZKO

niedziela, 21 lipca 2019 14:36

21 lipca o godz. 20:30 na scenie letniej w Kielceckim Centrum Kultury wystąpią Aleksandra i Wojciech Lipińscy oraz Andrzej Zielak.

Na kieleckim rynku trwa drugi koncert z cyklu „Zakręceni na Kielce”. Impreza rozpoczęła się o 19 i zachęca do udziału wesołą muzyką i pięknymi strojami uczestników. Sprawdziliśmy, co na dzisiaj zaplanowali dla kielczan organizatorzy 46 Harcerskiego Festiwalu.

W ramach koncertów letnich w Filharmonii Świętokrzyskiej 19 lipca odbędzie się koncert GG DUO.

Dzisiaj rozpoczęly się koncerty pod wspólnym tytułem „Zakręć się na Kielce”. To pierwsza z trzech imprez z tego cyklu odbywających się w ramach 46. Festiwalu Harcerskiego. Na kieleckim deptaku jest mnóstwo śpiewu, tańca i kolorowych strojów.  Każdy miłośnik występów artystycznych znajdzie coś dla siebie.

Zakopower, Piotr Rubik, TGD, MAFIA, To On, AMEN AdoraMus, Viola Dzigman, i Józefowe Kwiatki to artyści, którzy wystąpią podczas IV Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej "Alleluja czyli Happy Day", który odbędzie się od 27 do 28 lipca w Kielcach. Koncert finałowy w amfiteatrze Kadzielnia poprzedzi konkurs o "Kryształową Barkę" w Kieleckim Centrum Kultury.

Strona 10 z 38