Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Euro 2016

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl


Zorman przegrał ze Szwecją

sobota, 16 stycznia 2016 22:59

Reprezentacja Słowenii przegrała w swoim pierwszym meczu na mistrzostw Europy ze Szwecją 21:23. We wrocławskiej Hali Stulecia grał rozgrywający Vive Tauronu Kielce, Uros Zorman.

Polacy spokojni przed Macedonią

sobota, 16 stycznia 2016 22:57

Reprezentacja Polski nie ma za wiele czasu na odpoczynek. Już w niedzielę zagra drugie spotkanie w ramach mistrzostw Europy w piłce ręcznej z Macedonią. Nasi kadrowicze zgodnie przyznają, że presja będzie mniejsza niż w inauguracyjnym spotkaniu z Serbią i liczą na dwa punkty oraz awans do kolejnej fazy turnieju.

[KONKURS] „Typujesz?”

sobota, 16 stycznia 2016 20:19

EHF Euro 2016 nabiera rozpędu. Polacy w meczu inauguracyjnym ograli 29:28 Serbię. Podopieczni Michaela Bieglera nie mają jednak zbyt wiele czasu na odpoczynek, bo już w niedzielę, 17 stycznia w drugim meczu w grupie A zagrają z Macedonią. Dalej bawimy się w specjalną osłonę konkursu „Typujesz?”, w którym zgadujemy wyniki reprezentacji Polski. W pierwszym typerze nikt nie dał rady trafić z prawidłowym rezultatem! Oby teraz się udało! Dla trzech osób, które poprawnie i najszybciej wytypują rezultat spotkania Polska-Macedonia przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych nagród m.in. oryginalne akcesoria sportowe, bilety do kina czy wejściówki na basen i kręgle! 

Dujszebajew Euro zaczyna od zwycięstwa

sobota, 16 stycznia 2016 20:10

Od zwycięstwa zmagania w Mistrzostwach Europy Piłkarzy Ręcznych rozpoczęła reprezentacja Węgier, której szkoleniowcem jest Tałant Dujszebajew – na co dzień trener Vive Tauronu Kielce. W meczu grupy D „Madziarzy” 32:27 ograli Czarnogórę. 

Pierwszy dzień mistrzostw za nami

sobota, 16 stycznia 2016 14:59

Długo czekaliśmy na ten dzień. Mistrzostwa Europy w Polsce wreszcie rozpoczęte. W swoim pierwszym meczu Polacy zmierzyli się z Serbami, srebrnymi medalistami z 2012 roku. Jak w jednym zdaniu możemy podsumować inauguracyjny dzień mistrzostw? Faworyci nie zawiedli. Ale od początku…

 

Fantastyczny Michał Jurecki, solidny Krzysztof Lijewski, Sławomir Szmal bronił w kluczowych momentach. Zawodnicy kieleckiej drużyny nie zawiedli w wygranym 29:28 meczu z reprezentacją Serbii.

Strona 10 z 15