Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»GALERIA»KIELCE FOTO ZDJĘCIA

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

Są pieniądze na wynalazki

czwartek, 05 stycznia 2017 14:41

3 miliony złotych to kwota o jaką wystąpiło do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego konsorcjum, w skład którego wchodzi Politechnika świętokrzyska w ramach programu „Inkubator Innowacyjności+”. Wniosek znalazł się na 5. miejscu listy rankingowej.

Technologia w służbie medycynie

poniedziałek, 19 grudnia 2016 13:19

Technologia i medycyna pójdą w parze. Politechnika Świętokrzyska przystąpiła do Klastra Medycznego MedCluster. Co pacjenci zyskają na tej współpracy?

Chiny atrakcyjne dla Politechniki

wtorek, 13 grudnia 2016 11:16

Politechnika Świętokrzyska planuje rozpocząć współpracę z chińskim Nanchang Hangkong University. Władze obu uczelni spotkają się dziś w Kielcach.

Student-Wynalazca po raz siódmy

poniedziałek, 21 listopada 2016 14:08

11 złotych, 11 srebrnych i 3 brązowe medale to dotychczasowy dorobek laureatów konkursu Student-Wynalazca, którzy w nagrodę brali udział w Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Genewie. Rozpoczął się nabór zgłoszeń do kolejnej, siódmej już edycji konkursu organizowanego na Politechnice Świętokrzyskiej.

Wielkie malowidło promuje innowacje

czwartek, 27 października 2016 11:32

Z okazji IV targów INNO-TECH EXPO 2016 na jednej ze ścian Biblioteki Głównej Politechniki Świętokrzyskiej powstało wielkie malowidło. Mural będący znacznej wielkości rysunkiem technicznym ma być nietypowym sposobem na promocję targów innowacji, które odbywają się w kieleckim ośrodku wystawienniczym. 

Politechnika zaprasza do laboratoriów

środa, 26 października 2016 12:54

Dobra reklama jest nie tylko dźwignią handlu. W dobie niżu demograficznego w tej dziedzinie sporo do zrobienia mają także uczelnie wyższe. Jak radzi sobie z tym Politechnika Świętokrzyska?

Strona 10 z 19