Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Final 4»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Vive Tauron Kielce

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

Zorman i Paczkowski z "Gladiatorami”

wtorek, 30 maja 2017 08:31

Miniony sezon PGNiG Superligi oficjalnie zakończył się w poniedziałkowy wieczór uroczystą galą w warszawskiej Fortecy Kręgliccy, podczas której rozdano indywidualne wyróżnienia - „Gladiatory”. Dwie statuetki powędrowały do zawodników Vive Tauronu Kielce. Najlepszym środkowym został wybrany Uros Zorman, natomiast najlepszym bocznym rozgywającym uznano Pawła Paczkowskiego.

Środkowy rozgrywający Vive Tauronu Kielce - Dean Bombac na początku finałowego meczu z Orlenem Wisłą Płock doznał groźnego urazu lewej dłoni. 28-latek po obandażowaniu ręki zdołał dokończyć spotkanie, ale teraz najprawdopodobniej czeka go kilkutygodniowa przerwa.

Reichmann MVP finałów

sobota, 27 maja 2017 19:52

Skrzydłowy Vive Tauronu - Tobias Reichmann został wybrany najlepszym zawodnikiem finałów PGNiG Superligi.  Popularny „Ippe” w meczach z Orlenem Wisłą Płock zdobył dwanaście bramek i miał spory wkład w sukces kieleckiego klubu.

- Był to bardzo ciężki mecz. Podchodziliśmy do niego tylko z jedną bramką przewagi, dodatkowo graliśmy bez leworęcznego zawodnika po prawej stronie rozegrania. Pracowaliśmy sumiennie przez pełne sześćdziesiąt minut, staraliśmy się trzymać bezpieczny wynik i to dało ostatecznie zwycięstwo. Zdobywać mistrzostwo jest zawsze fajnie. Jestem tutaj cztery lata i po raz pierwszy mogę cieszyć się z niego w Kielcach i to jest fantastyczne. Jesteśmy wdzięczni naszym kibicom, że są z nami na dobre i na złe. Oni są dla nas najważniejsi i nasze skucesy to ich zasługa - powiedział po wygranym finale mistrzostw Polski z Orlenem Wisłą Płock Tałant Dujszebajew, trener Vive Tauronu Kielce.

Radość z mistrzostwa!

sobota, 27 maja 2017 18:07
Strona 10 z 161