Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Filharmonia Świętokrzyska

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


"Bajka o nutce i piosenkach". Koncert familijny

czwartek, 27 września 2018 10:31

Filharmonia Świętokrzyska w Kielcach zaprasza na koncert familijny "Bajka o nutce i piosenkach". Odbędzie się on w najbliższą niedzielę o godzinie 11 w sali koncertowej.

"Tak czynią wszystkie, czyli szkoła kochanków"

czwartek, 27 września 2018 10:20

Operę komiczną w dwóch aktach "Tak czynią wszystkie czyli szkoła kochanków" będzie można zobaczyć w najbliższą sobotę w Filharmonii Świętokrzyskiej.

Filharmonia przedstawiła zimowy repertuar

środa, 26 września 2018 16:51

Trzynaście koncertów symfonicznych, trzy kameralne i cztery familijne, zaplanowano na najbliższe trzy miesiące w Filharmonii Świętokrzyskiej. Inauguracja nowego sezonu odbędzie się w 28 września.

Philippe Giusiano wystąpi w Filharmonii

piątek, 28 września 2018 11:31

Koncert z udziałem zwycięzcy konkursu Chopinowskiego sprzed lat Philippe Giusiano zainauguruje w najbliższy piątek nowy sezon artystyczny w Filharmonii Świętokrzyskiej. Koncert będzie miał wymiar patriotyczny ze względu na obchodzoną w tym roku setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

Artyści z Odessy przyjadą do Kielc

niedziela, 07 października 2018 12:52

Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy przyjeżdża do Polski z nowym programem. Artyści zaprezentują się publiczności podczas koncertu „Gdybym był bogaczem”, który odbędzie się w pierwszą niedzielę października w sali koncertowej Filharmonii Świętokrzyskiej.

 

Dzień otwarty organizuje po raz trzeci Filharmonia Świętokrzyska w Kielcach. Odbędzie się on w sobotę, 22 września. Miłośnicy muzyki oraz inni zainteresowani będą mogli zwiedzić placówkę i wysłuchać mini koncertów.

Strona 10 z 28

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna