Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»SPORT KIELCE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

bobik 750x200

SPORT KIELCE

Korona Kielce w piątek postara się przełamać serię trzech kolejnych porażek w rozgrywkach PKO Ekstraklasy. Podopiecznych Gino Lettieriego czeka trudne zadanie, bo na Suzuki Arenę przyjeżdża zajmująca trzecie miejsce w tabeli Jagiellonia Białystok. 

Lettieri: Nie możemy popadać w skrajności

czwartek, 29 sierpnia 2019 09:22

Po raz trzeci za kadencji Gino Lettieriego zdarza się seria, w której Korona Kielce notuje trzy kolejne porażki. „Żółto-czerwoni”zagrają  o jej przerwanie w najbliższy piątek, kiedy na Suzuki Arenie podejmą Jagiellonię Białystok. 

Korona Kielce będzie reprezentować Polskę w Lidze Młodzieżowej UEFA. "Żółto-czerwoni" znają już wszystkich potencjalnych rywali, z którymi mogą zmierzyć się w pierwszej rundzie. Jej pary zostaną rozlosowane we wtorek, 3 września.

Być może w piątkowym spotkaniu z Jagiellonią Białystok w wyjściowym składzie Korony Kielce znajdzie się Michał Żyro. – Jeśli chodzi o moją formę, to wszystko idzie w dobrym kierunku. Wiadomo, chciałoby się więcej, ale wszystko trzeba robić krok po kroku – mówi 27-letni napastnik.

Korona Kielce w letnim okienku transferowym pozyskała już trzynastu piłkarzy. Ten licznik do końca sierpnia może wzrosnąć jeszcze o dwa nazwiska. – Szukamy po jednym graczu do obrony i ataku – mówi Gino Lettieri, trener Korony Kielce.

 Korona Kielce w piątkowym meczu z Jagiellonią Białystok będzie musiała najprawdopodobniej radzić sobie bez Ivana Marqueza.

Strona 10 z 416