Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: koncert

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości stała się okazją do zorganizowania koncertu "Album Polski - 100 lat niepodległości". Odbędzie się on w najbliższy piątek o godzinie 19 w sali koncertowej Filharmonii Świętokrzyskiej. Przed publicznością wystąpią Adam Wodnicki oraz Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Świętokrzyskiej pod batutą Jacka Rogali.

Varius Manx i Kasia Stankiewicz zagrają w Kielcach

wtorek, 30 października 2018 13:31

Kielce będą w najbliższą niedzielę kolejnym przystankiem na jesiennej trasie koncertowej Varius Manx i Kasi Stankiewicz. Artyści zagrają w Kieleckim Centrum Kultury i będą promować album "ENT".

"Żydzi a Niepodległa" to tytuł wykładu, którego będzie można posłuchać 11 listopada w  Instytucie Kultury Spotkania i Dialogu przy ulicy Planty 7 w Kielcach. Spotkanie poprowadzi polska historyczka, specjalizująca się w badaniach nad nowoczesnymi dziejami Żydów polskich i stosunkami polsko-żydowskimi w XIX i XX wieku, dr hab. Jolanta Maria Żyndul.

Wykład jubileuszowy i koncert

niedziela, 28 października 2018 11:28

Historii i najważniejszym wydarzeniom Pałacyku Henryka Sienkiewicza będzie poświęcony wykład, który odbędzie się z okazji 60-lecia tej instytucji w najbliższą niedzielę w oblęgoreckim muzeum. Wieczorem przed publicznością wystąpi Kuba Blokesz.

Zaduszki w Filharmonii

wtorek, 30 października 2018 09:39

Zmarłym muzykom i pracownikom Filharmonii Świętokrzyskiej będą poświęcone Zaduszki muzyczne, które odbędą się 30 października o godzinie 18.30 w sali koncertowej Filharmonii. Podczas koncertu artyści będą wspominać szczególnie Zofię Zamojską-Pabich w pierwszą rocznicę jej śmierci.

Koncert jazzowy u Hammonda

czwartek, 25 października 2018 12:16

Jeden z najstarszych polskich zespołów jazzowych grający jazz tradycyjny, Old Metropolitan Band z Krakowa wystąpi 25 października w sali koncertowej im. Andrzeja Zielińskiego w Muzeum Laurensa Hammonda w Kielcach.

Strona 10 z 25

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna