Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ucieczka, brawurowy pościg zakończony w rowie i kierowca z promilami. Tak wyglądała dzisiejsza interwencja policjantów ze świętokrzyskiej grupy SPEED. 21-latek pędzący ponad 110 km/h, nie zatrzymał się do kontroli drogowej i szaleńczą jazdą próbował zgubić goniących policjantów. Ostatecznie auto wpadło do rowu, a mężczyzna w kajdankach trafił na tylne siedzenie radiowozu. Badanie alkomatem wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie.

Kryminalni z Komisariatu Policji w Morawicy, wspólnie z kieleckimi policjantami zwalczającymi przestępczość przeciwko mieniu zatrzymali wczoraj 42-latka. W samochodzie i mieszkaniu pochodzącego z powiatu opatowskiego mężczyzny funkcjonariusze ujawnili akcesoria wędkarskie, skradzione w listopadzie 2018 roku w podkieleckiej Bilczy. Zachowanie zatrzymanego wkrótce oceni sąd. 

Kolejny nielegalny salon gier zamknięty

środa, 20 listopada 2019 12:37

Policjanci kryminalni z Buska-Zdroju wraz z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach skontrolowali wczoraj salon z grami hazardowymi. Punkt  zlokalizowany był w gminie Stopnica i jak się okazało, wykorzystywano w nim nielegalne terminale internetowe.

Policja poszukuje świadków zdarzenia

środa, 20 listopada 2019 12:19

Funkcjonariusze poszukują osób, które widziały wypadek drogowy, 23 września 2019 roku w powiecie jędrzejowskim. Do zdarzenia doszło około 19.10 na drodze krajowej 78, w miejscowości Cierno – Żabieniec.

O sprawie mężczyzny, który porwał i zabił 51-letniego mieszkańca gminy Łubnic, pisaliśmy dwa dni temu. Z informacji z prokuratury wynika, że podejrzany zbiegł wcześniej ze szpitala psychiatrycznego, następnie groził swojej babci.

Pińczowscy policjanci zwracają się o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy kradzieży. Mężczyzna w wieku około 35-40 lat, na początku października dokonał kradzieży pieniędzy, dokumentów i dwóch telefonów komórkowych na szkodę pacjentki Szpitala Powiatowego w Pińczowie. Jeżeli ktoś rozpoznaje osobę widoczną na zdjęciach i nagraniu proszony jest o pilny kontakt z pińczowskimi policjantami. 

Strona 10 z 30