Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

NA 4 ŁAPY

KĄCIK ADOPCYJNY

NA 4 ŁAPY

Formularz został wysłany

10 października 2017

Ze starszych zwierząt bije życiowa mądrość, której trudno się oprzeć. To wspaniali i wyważeni towarzysze. Najpiękniejsza w adopcji starszego psa jest możliwość oglądania jego metamorfozy. Cudowna jest miłość i wdzięczność naszego podopiecznego co najmniej kilka razy większa, od tej, którą może nam dać psiak wychowany od szczeniaka. Wierność takiego psa jest bezgraniczna. Satysfakcja i świadomość tego, że uratowaliśmy staruszkowi życie jest, bezcenna!

Jak wybrać psa, któremu będziemy mogli zapewnić najlepsze warunki. Dla kogo hyskie, a dla kogo yorki? O tym w dzisiejszym wydaniu magazynu „Na 4 łapy”.

Zanim zdecydujemy się na powiększenie naszej rodziny o czworonożnego przyjaciela, warto zastanowić się czego oczekujemy od naszego przyszłego psa. Czy szukamy spokojnego przyjaciela rodziny? Czy szukamy „kumpla” dla naszych dzieci, który z pokorą i cierpliwością będzie znosił zabawy z nimi? Kiedy już znamy odpowiedzi na te pytania, możemy przystąpić do poszukiwań odpowiedniego psa.

Co możemy zrobić, kiedy na swojej drodze spotkamy dzikie zwierzę –małą sarnę, czy chorego ptaka. O tym w tym wydaniu magazynu „Na 4 łapy”.

Ludzie nie wiedzą, jak efektywnie szukać zaginionego psiaka. Każdy właściciel powinien poznać kilka niezwykle istotnych zasad. Nigdy nie wiadomo, kiedy będą nam potrzebne.

Badania socjologiczne (CBOS) wskazują, że Polacy kochają zwierzęta. Dziewięćdziesiąt proc. ankietowanych nie zgadza się na okrutne traktowanie zwierząt, a osiemdziesiąt proc. twierdzi, iż zwierzęta odczuwają ból tak samo jak ludzie. Jak się okazuje często są to puste dedopcjaklaracje, bo rzeczywistość jest o wiele bardziej okrutna. Pseudohodowle, fermy – zwierzęta stają się towarem, na którym można zarobić – i to całkiem sporo!

Wybierając psa dla siebie podejmujesz decyzję na wiele lat. Zważywszy, że psy żyją ok. 14 lat jest to wybór poważny i mający długoterminowe konsekwencje. W jaki sposób wybrać psa? 

Strona 1 z 2