Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
lotto082020

MIASTO

Zostań liderem

wtorek, 28 lipca 2015 11:49 / Autor: Dariusz Skrzyniarz
fot. Dariusz Skrzyniarz
Dariusz Skrzyniarz

Akademia Przyszłości w Kielcach poszukuje liderów, którzy poprowadzą w mieście dobroczynny program. Lider koordynuje prace swojego zespołu tworzonego przez wolontariuszy-tutorów.

W kompetencjach lidera zespołu Akademii Przyszłości leży działanie na rzecz realizacji wspólnego celu, jakim jest budowanie świadomości własnej wartości u dzieci z okolicznych podstawówek. Jego obowiązkiem jest także dbałość o dobre relacje pomiędzy uczestnikami programu. To też okazja do zdobycia doświadczenia z zakresu zarządzania projektami i ludźmi. W stolicy województwa świętokrzyskiego potrzebnych jest dziewięciu takich dowódców.

Nabór zgłoszeń potrwa do 2 sierpnia. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.zostantutorem.pl. Tam też można złożyć swoją aplikację. Poszukiwane są osoby pełnoletnie, jednak preferowani są studenci w wieku 22+.

W tym roku kielecka AP chce objąć opieką 80 dzieci. Wolontariusze podczas realizacji projektu organizują wiele wydarzeń i stale współpracują z lokalnym środowiskiem naukowym, sportowym czy kulturalnym.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO