Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

ZAKSA do trzech! Pewne zwycięstwo Effectora

poniedziałek, 03 lutego 2014 11:54 / Autor: Maciej
Maciej

W sobotę Effector na własnym parkiecie pokonał w trzech setach drużynę z góry tabeli PlusLigi – Zaksę Kędzierzyn-Koźle. MVP po raz kolejny został Piotr Lipiński. – Mimo wszystko nie popadamy w euforię i nie świętujemy. Musimy utrzymać formę na kolejne trudne starcie – podkreśla. – Dotychczas końcówki meczów były dla nas zmorą – dodaje trener Dariusz Daszkiewicz.

Takiego meczu, takiego wyniku absolutnie nikt się nie spodziewał! Effector Kielce w sobotnie popołudnie rozegrał fantastyczne spotkanie i pokonał faworyzowaną ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle 3:0. Gospodarze zaprezentowali się w tym spotkaniu rewelacyjnie, pod ich adresem możemy wysyłać dzisiaj tylko same komplementy. – Bardzo się cieszymy, że wygraliśmy z takim rywalem. I to w końcówkach. To była nasza noworoczna zmora. Zazwyczaj gdzieś do 20 punktu graliśmy na dobrym poziomie, potem nie potrafiliśmy skończyć. Tym razem zachowaliśmy spokój. Wygraliśmy dwie końcówki, w trzeciej odsłonie wyciągnęliśmy wynik z 17:21. Wielkie słowa uznania dla moich chłopaków za wolę walki. Jeżeli chcemy wygrać z drużyną klasy Zaksy, czy Jastrzębia, musimy dać z siebie maksimum. Cieszę się, że tym razem nam się udało to zrobić – mówi Daszkiewicz.

Klub Kibica Effectora Kielce zaprasza na wyjazd na mecz do Jastrzębia Zdroju. W sobotę 8 lutego o godz. 18.00 Effector Kielce zmierzy się z drużyną Jastrzębskiego Węgla.

ZAPISY NA MECZ W JASTRZĘBIU! Po znakomitym występie w wykonaniu naszych siatkarzy zapraszamy wszystkich do kibicowskiego wyjazdu na Górny Śląsk, na mecz z drużyną Jastrzębskiego Węgla.

GDZIE - Jastrzębie Zdrój

KIEDY - 08.02.2014 KOSZT - 25 zł

ZAPISY ( do najbliższego wtorku) e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 509147737, 502832762

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO