Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Wydawnictwo Jedność najlepszym przedsiębiorcą

wtorek, 05 marca 2019 22:42 / Autor: Beata Kwieczko
Beata Kwieczko

Wydawnictwo Jedność otrzymało nagrodę w kategorii Przedsiębiorczość w XI edycji "Świętokrzyskiej Victorii". Statuetkę odebrał Adam Ogonowski, dyrektor zarządzający w drukarni Jedność.

- Jest to ogromna satysfakcja nie tylko dla mnie, ale na pewno dla wszystkich pracowników, chociaż jeszcze nie do wszystkich ta informacja dotarła. To ogromny sukces, ale na pewno gdyby nie dyrekcja wydawnictwa, to nie miałby on aż takich rozmiarów. Wiadomo, że wszyscy ciężko na to pracujemy, ale bez wzorów, pewnych działań, wyrzeczeń i podpowiedzi, jak współpracować firma by się tak dobrze nie rozwijała - mówi Adam Ogonowski.

Wydawnictwo pojawia się na rynkach europejskich i ciągle zdobywa nowe certyfikaty. - Otrzymujemy co chwilę nowe zapytania i tematy od firm, które dostrzegają nasze wydawnictwo w Europie i nie tylko. Przeszliśmy z dużym sukcesem audyt i certyfikację firmy ze Stanów Zjednoczonych, w tej chwili wchodzimy na rynki francuskie, a od dłuższego czasu istniejemy już w Czechach, na Słowacji i w Niemczech - tłumaczy.

Wydawnictwo Jedność powstało z założonej w 1918 roku Drukarni Diecezjalnej „Jedność”. Publikuje książki z zakresu teologii, biblistyki, duchowości, filozofii, historii, bioetyki i hagiografii. Zajmuje się także wydawaniem podręczników szkolnych, przewodników metodycznych i pomocy dydaktycznych, także dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO