Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Wojewódzki Szpital Zespolony apeluje w sprawie zabiegów usunięcia zaćmy

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

WIADOMOŚCI KIELCE

Wojewódzki Szpital Zespolony apeluje w sprawie zabiegów usunięcia zaćmy

Kielce / 04 lipca 2018 / Tekst

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach apeluje do osób, które czekają na zabieg usunięcia zaćmy o skontaktowanie się z Kliniką Okulistyki. Trwa reorganizacja kolejki, osoby, które chcą i wymagają przyśpieszenia terminu operacji, proszone są o kontakt z oddziałem.

- Z wieloma pacjentami, ze względu m.in. na nieaktualne dane, pracownicy kliniki nie mogą się skontaktować. Część chorych, bez uprzedzenia nie zgłasza się na zabiegi, na czym tracą inne osoby oczekujące w kolejce. Każdego dnia, z powodu niezgłaszania się pacjentów, nie odbywa się kilka z dziesięciu zaplanowanych operacji usunięcia zaćmy – dodaje informuje Anna Mazur–Kałuża rzecznik prasowy szpitala na Czarnowie.

Zapotrzebowanie na te zabiegi cały czas jest bardzo duże. Kolejka oczekujących w Klinice Okulistyki Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego liczy ponad 5 tysięcy osób. Miesięcznie, w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach wykonywanych jest około 150 operacji usunięcia zaćmy.

Osoby, które oczekują na zabieg usunięcia zaćmy w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach, proszone są o kontakt z Kliniką Okulistyki pod numerami telefonów 41 367 14 40 lub 367 14 21. Miesięcznie w szpitalu na Czarnowie wykonywanych jest około 150 takich operacji. Pracownicy oddziału proszą także o uaktualnianie danych, tak aby szpital na bieżąco mógł kontaktować się z chorymi.

ZOSTAW KOMENTARZ