Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Wiceminister Wawrzyk odpowiada prezydentowi Wencie

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI KIELCE

Wiceminister Wawrzyk odpowiada prezydentowi Wencie

Kielce / 02 grudnia 2019 / Tekst

– Proponuję, żeby  pan prezydent zapoznał się z ustawą o wykonywaniu mandatu posła i senatora – odpowiedział wiceminister spraw zagranicznych na zarzut stawiany mu przez prezydenta Bogdana Wentę. Przypomnijmy, że prezydent zarzucił posłowi, który pojawił się na ostatnie sesji Rady Miasta, „ograniczenie kompetencji samorządu” i  jego „centralizację”.

„W przeciwieństwie do Pana Prezydenta podczas dyskusji zabierałem głos i uczestniczyłem w sesji wiele godzin. Pan Prezydent natomiast chwilę po rozpoczęciu opuścił salę i nie odpowiedział na żadne pytanie”,  napisał wiceminister.

Zdaniem Piotra Wawrzyka jego działania są przykładem zaangażowania w sprawy regionu. „Jestem kielczaninem oraz posłem i angażuję się w sprawy Kielc i jego mieszkańców  i nikt nie jest w stanie mnie do tego zniechęcić. Tak jak obiecywałem w kampanii, będę zabiegał o sprawy kielczan, o dobre rozwiązania dla mojego miasta i całego regionu. Ja nie zapomniałem o moich obietnicach wyborczych, mam jednak wrażenie, że Pan Prezydent Wenta o swoich zapomniał”,  dodał.

ZOSTAW KOMENTARZ