Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Wiadomo już, gdzie będzie Strefa Kibica na Final Four

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI KIELCE

Wiadomo już, gdzie będzie Strefa Kibica na Final Four

Kielce / 20 maja 2019 / Tekst

Nie na Rynku, jak w ostatnich latach, a na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Leszka Drogosza stanie strefa kibica, w której kielczanie będą mogli obejrzeć mecze PGE VIVE w Final Four Ligi Mistrzów.

O szczegółach strefy kibica poinformowani w poniedziałek prezes klubu Bertus Servaas oraz prezydent Kielc, Bogdan Wenta. - Jest duże zainteresowanie różnych grup, a ulokowanie strefy na stadionie lekkoatletycznym gwarantuje nam wypełnienie boiska i wspólne przeżywanie emocji w Kolonii. Gdyby pogoda splatała figla, to mamy blisko Halę Legionów i możemy przenieść tam telebim - mówił prezydent Kielc.

W strefie na fanów handballu będą także czekały pokazy tańca, występy wokalne, animacje zabaw, pokazy baniek, malowanie buziek i strefa plastyczna, gdzie m.in. będzie można własnoręcznie przygotować gadżety do kibicowania. - Chcemy wykorzystać to, że Final Four przypada w Dzień Dziecka - dodaje Bertus Servaas.

Strefa to wspólny projekt Urzędu Miasta, PGE VIVE oraz telewizji NC+, która udostępni sygnał za darmo. Mecz półfinałowy kieleckiej drużyny będzie transmitowany w 47 krajach na całym świecie.

Klub oraz miasto chcą także zorganizować spotkanie biznesowe dla przedsiębiorców w Niemczech. - Nawiązaliśmy w tej sprawie kontakt z konsulatem. Chcemy wykorzystać siłę marketingową klubu - twierdzi Wenta.

Wstęp na strefę kibica będzie bezpłatny oraz niebiletowany.

ZOSTAW KOMENTARZ