Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Warsztaty Świadomej Mamy w Kielcach

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI KIELCE

Warsztaty Świadomej Mamy w Kielcach

16 maja 2018 / Tekst
Fot. archiwum organizatora Fot. archiwum organizatora

Warsztaty dla przyszłych i obecnych mam organizowane są dziś w Hotelu Grand Kielce przy ul. Sienkiewicza 78. Spotkanie prowadzi  aktorka i aktywna mama Paulina Holtz.

Wśród wykładowców pojawi się m. in. pediatra ze Szpitala Zespolonego w Kielcach Panel Zdzisławem Domagałą, który będzie mówił o najczęstszych problemach pediatrycznych dzieci. Nie zabraknie także wykładu na temat pielęgnacji dziecka w pierwszych dniach życia i po wyjściu ze szpitala. O 18:15 wygłosi go Beata Prokop - położna ze Szpitala Kieleckiego im. św. Aleksandra. -  Powiem między innymi o tym, jak pielęgnować pępek dziecka, co robić z ciemieniuchą,  czy chociażby jak przygotować pokój  dla maleństwa. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie - powiedziała położna Beata Prokop.

Każda obecna i przyszła mama otrzyma bezpłatny pakiet podarunkowy, a dziecko będzie mogło pobawić się w kąciku malucha. Dodatkowo w trakcie warsztatów przed budynkiem będzie dostępny cytobus, gdzie kobiety będą mogły wykonać bezpłatną cytologię.  Są jeszcze wolne miejsca.  Panel dla rodziców z dziećmi rozpoczyna się o 11. i potrwa do 15., a panel dla kobiet w ciąży o 16. i potrwa do 20.

Harmonogram  poniżej.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna