Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»[VIDEO, GALERIA] Wiele atrakcji na pikniku rodzinnym Radia eM "Mamy to dbamy".

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI KIELCE

[VIDEO, GALERIA] Wiele atrakcji na pikniku rodzinnym Radia eM "Mamy to dbamy".

Kielce / 24 maja 2019 / Tekst

Piknik rodzinny pod hasłem "Mamy to dbamy", organizowany przez Radio eM Kielce, cieszył się Państwa dużym zainteresowaniem. Na uczestników czekało wiele atrakcji. 

Przed siedzibą radia stał cytobus, w którym mamy mogły wykonać bezpłatną cytologię. Uczestnicy skorzystali również z różnych badań i porad, między innymi z zakresu zdrowego żywienia i profilaktyki. Specjaliści przeprowadzili badania wzroku, słuchu, znamion skórnych, stóp, cukru i ciśnienia. Panie dowiedziały się ciekawych rzeczy od stylistki, brafitterki, dietetyka, kosmetyczki, makijażystki i rehabilitanta. Można też było oddać krew.

W pikniku uczestniczyła Ewa Strójwąs, która przyszła do radia razem ze swoją córką. - Wybrałyśmy się na spacer i przy okazji chciałam pokazać radio mojej córeczce, bo ona jest ciekawa wszystkiego i to dla niej nowe przeżycie. Podoba mi się, że ta akcja jest edukacyjna, że można wyjść w środku dnia, spotkać się z innymi i że radio wreszcie wyszło z budynku - tłumaczyła.

Podobnie było w przypadku Katarzyny Mikołajczyk. - Moja córka nigdy nie miała okazji, żeby zobaczyć radio, a dzięki temu piknikowi dowiedziała się gdzie się nagrywa i gdzie przeprowadzane są rozmowy z gośćmi - mówiła.

Nie brakowało też atrakcji dla starszych dzieci, w tym zwiedzania radia, warsztatów radiowych, pokazów i animacji. - Bardzo mi się podobało studio nagraniowe i to, że mogliśmy siedzieć na krzesłach i mówić do mikrofonu. Pani opowiadała nam, jak wygląda praca w studiu i wszyscy byli dla nas bardzo mili - chwalili uczniowie, którzy przyjechali do Kielc na zieloną szkołę i przy okazji uczestniczyli w naszym wydarzeniu.

Piknik zakończył się o godzie 16.ZOSTAW KOMENTARZ