Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Urząd Miasta otworzy swój punkt w galerii handlowej

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI KIELCE

Urząd Miasta otworzy swój punkt w galerii handlowej

Kielce / 20 marca 2019 / Tekst

Władze miasta obiecują, że mieszkańcy będą mogli załatwić najważniejsze sprawy urzędowe w galerii handlowej. Kiedy? Nie wiadomo.

Sprawę poruszył w ostatnim czasie radny Projektu Świętokrzyskie Maciej Bursztein, który zdążył się już spotkać z menadżerem Galerii Korona, Michałem Góździem. Bursztein poinformował na swoim profilu na Facebook'u, że Galeria Korona byłaby chętna udostępnić miejsce pod tego typu punkt, a opłata byłaby "symboliczna".

O otwarcie punktu Urzędu Miasta zapytaliśmy Danutę Papaj, pełnomocniczkę prezydenta. - Słyszałam o pomyśle Macieja Burszteina, ale chce wyraźnie podkreślić, że otwarcie oddziału to jeden z punktów wyborczych prezydenta Wenty i zostanie on zrealizowany. Chcemy być bliżej ludzi i im pomagać, tak żeby z łatwością załatwiali sprawy urzędowe - mówi Danuta Papaj.

Władze miasta nie są jednak w stanie podać konkretnej daty, kiedy otwarcie punktu Urzędu Miasta jest możliwe. - Nie mogę doprecyzować. W pierwszym półroczu tego roku możliwe, że będzie decyzja na ten temat - dodaje pełnomocnik prezydenta.  

ZOSTAW KOMENTARZ