Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Trwa Giełda Szkół i Uczelni w Targach Kielce

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

WIADOMOŚCI KIELCE

Trwa Giełda Szkół i Uczelni w Targach Kielce

20 marca 2019 / Tekst

W Targach Kielce trwa Giełda Szkół i Uczelni. W tegorocznej edycji swoją ofertę prezentuje 35 placówek z całej Polski. Wydarzenie ma pomóc uczniom w rozwianiu wątpliwości związanych z ich ścieżką edukacyjną.

Wśród wystawców są m.in. Akademia Morska w Szczecinie, Politechnika Warszawska, Lotnicza Akademia Wojskowa oraz wystawcy z regionu m.in. Świętokrzyska Wojewódzka Komenda OHP.

- Na Giełdzie Szkół i Uczelni pokazujemy to, co jest dla nas charakterystyczne czyli ofertę kształcenia połączoną z wychowaniem oraz rynkiem pracy. Nasza placówka funkcjonuje na rynku od 60 lat, więc chętnie służymy naszym długoletnim doświadczeniem i pomagamy w doborze odpowiedniej drogi – powiedział Jacek Sabat Wojewódzki Komendant OHP. ­– Kształcimy w 28 kierunkach, mamy 17 punktów rynku pracy i dziś chcemy przybliżać nowym kandydatom naszą ofertę – dodał komendant.

W czwartek giełda potrwa do godziny 14.00. O 10:30 prezentację na temat tego, jak efektywnie uczyć poprzez zabawę i samodzielne eksperymentowanie poprowadzi dr Joanna Rudawska z Energetycznego Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego. O 11 coroczną giełdę szkół i uczelni zwieńczy występ Fabiana Szymańskiego zorganizowany przez Świętokrzyską Wojewódzką Komendę OHP.

ZOSTAW KOMENTARZ