Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Trwa Giełda Szkół i Uczelni w Targach Kielce

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI KIELCE

Trwa Giełda Szkół i Uczelni w Targach Kielce

20 marca 2019 / Tekst

W Targach Kielce trwa Giełda Szkół i Uczelni. W tegorocznej edycji swoją ofertę prezentuje 35 placówek z całej Polski. Wydarzenie ma pomóc uczniom w rozwianiu wątpliwości związanych z ich ścieżką edukacyjną.

Wśród wystawców są m.in. Akademia Morska w Szczecinie, Politechnika Warszawska, Lotnicza Akademia Wojskowa oraz wystawcy z regionu m.in. Świętokrzyska Wojewódzka Komenda OHP.

- Na Giełdzie Szkół i Uczelni pokazujemy to, co jest dla nas charakterystyczne czyli ofertę kształcenia połączoną z wychowaniem oraz rynkiem pracy. Nasza placówka funkcjonuje na rynku od 60 lat, więc chętnie służymy naszym długoletnim doświadczeniem i pomagamy w doborze odpowiedniej drogi – powiedział Jacek Sabat Wojewódzki Komendant OHP. ­– Kształcimy w 28 kierunkach, mamy 17 punktów rynku pracy i dziś chcemy przybliżać nowym kandydatom naszą ofertę – dodał komendant.

W czwartek giełda potrwa do godziny 14.00. O 10:30 prezentację na temat tego, jak efektywnie uczyć poprzez zabawę i samodzielne eksperymentowanie poprowadzi dr Joanna Rudawska z Energetycznego Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego. O 11 coroczną giełdę szkół i uczelni zwieńczy występ Fabiana Szymańskiego zorganizowany przez Świętokrzyską Wojewódzką Komendę OHP.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna