Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Tony piasku na Rynku. Powstaje wielkie boisko!

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

Hulajnoga konkurs 700x200

Hulajnoga konkurs 300x250

WIADOMOŚCI KIELCE

Tony piasku na Rynku. Powstaje wielkie boisko!

Kielce / 12 sierpnia 2019 / Tekst

800 ton specjalnego, niekurzącego się piasku wypełni profesjonalną arenę z boiskami do siatkówki plażowej, piłki nożnej i ręcznej. Wszystko otoczone będzie trybunami na 300 miejsc i strefą relaksu z palmami i hamakami oraz plażowymi leżakami – tak jeszcze w tym tygodniu będzie wyglądał kielecki Rynek.

Wszystko za sprawą „Festiwalu Sportów Plażowych”- międzynarodowego wydarzenia, która w stolicy województwa rusza 17 sierpnia i potrwa do końca wakacji.

Międzynarodowy Festiwal Sportów Plażowych to cykl imprez w organizowanych w sześciu miastach w Polsce, odbywających się od początku maja do początku września. W każdym z miejsc, do których zawita festiwal kulminacyjnym punktem są trzy weekendy z prestiżowymi, międzynarodowymi turniejami z udziałem czołowych zagranicznych oraz polskich zespołów. Obejmują one trzy dyscypliny: piłkę siatkową, ręczną i nożną. Turnieje nie będą biletowane.

Więcej szczegółów poznamy na wtorkowej konferencji prasowej władz miasta. Gościem specjalnym będzie wybitny siatkarz Paweł Zagumny, ambasador festiwalu.

ZOSTAW KOMENTARZ