Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
lotto082020

MIASTO

Targi Rękodzieło w nowej, wiosennej odsłonie

piątek, 13 kwietnia 2018 15:08 / Autor: Redakcja
fot. targikielce.pl
Redakcja

Drewno, filc, kolorowe szkiełka i kawałki blaszek – z tego może powstać coś niespotykanego - przekonują twórcy rękodzieła artystycznego i zapraszają na Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego „Rękodzieło”, które już po raz ósmy organizują Targi Kielce. Pomysłodawcy kuszą gości nową formułą – w roku 2018, oprócz grudniowej edycji świątecznej, pojawia się wiosenna edycja targów.

Od 20 do 22 kwietnia hale targowe Targów Kielce wypełnią się rękodzielnikami, czyli osobami, które tworzą rękodzieło, z całej Polski. Co ciekawe nie zabraknie także zagranicznych wystawców, którzy zaskoczą swoimi oryginalnymi dziełami. Właśnie dzięki coraz większemu zainteresowaniu twórców spoza Polski, wydarzenie awansowało do rangi międzynarodowej.

Wiosenna edycja to nowe, świeże wzory i niespotkani dotąd wystawcy. Goście będą mogli podziwiać prace artystów, szukać dekoratorskich inspiracji, a także wzbogacić się o niepowtarzalne przedmioty. Domowe ozdoby, ciekawe, kobiece dodatki, biżuteria, a także oryginalna porcelana i pomysłowe zabawki dla dzieci – tego wszystkiego będzie można szukać w licznych, kolorowych kramach. Nie zabraknie niekonwencjonalnych kolekcji odzieżowych. Tradycją targów są warsztaty rękodzieła prowadzone przez twórców, którzy prezentują na żywo, jak powstaje coś z niczego. To punkt obowiązkowy dla każdego gościa odwiedzającego Targi Kielce, a zajęcia są przygotowane również dla najmłodszych zwiedzających.

Wiosenna edycja targów Rękodzieło to niezwykła okazja do odświeżenia wyglądu mieszkania. Dla osób szukających ciekawych i nieszablonowych ozdób to nie lada gratka! Wydarzenie jest bardzo dobrze przemyślane – odbywa się w połączeniu z innymi imprezami, dzięki temu goście będą mogli w kompleksowy sposób zorganizować remont lokum czy przeorganizowanie ogrodu. Od 20 do 22 kwietnia w Targach Kielce trwać będą bowiem także targi Dom, Ogród i Ty oraz Agrotravel, Home&Garden, Health & Beauty. Wystawcy zadbają o każdy szczegół, pamiętając o wyposażeniu całego mieszkania – od łazienki przez kuchnię i salon aż po ogród i taras.

Wydarzenie co roku przyciąga tysiące zwiedzających. Nie może na nim zabraknąć także wystawców proponujących własnoręczne ozdoby, rzeźby czy obrazy. Jeśli tworzysz wyjątkowe dzieła nie czekaj i już dziś zarezerwuj najlepsze miejsce!

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO