Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
lotto082020

MIASTO

Targi mają nowe logo

piątek, 18 listopada 2016 13:30 / Autor: Dariusz Skrzyniarz
Dariusz Skrzyniarz

Czerwony punkt podzielony na dwie półkule. Tak wygląda nowy logotyp Targów Kielce. Centrum wydarzeń, międzynarodowy charakter i punkt odniesienia dla innych, to symbolika tego znaku.

- To już kolejne logo w historii Targów Kielce, podyktowane naturalnym rozwojem i zmianami w branży wystawienniczej, a także najnowszymi trendami graficznymi. Logo jako serce marki, element wizualnej identyfikacji jest istotnym narzędziem komunikacji i budowania wizerunku Targów Kielce, podkreślającym unikalny charakter ośrodka – informuje biuro prasowe kieleckiego ośrodka wystawienniczego.

Czerwony punkt już wcześniej się pojawiał w logotypach Targów Kielce. Jego obecność w nowym logo jest odniesieniem do poprzednich lat działalności ośrodka. Podkreśla wagę miejsca w przestrzeni, symbolizuje centrum spotkań w biznesie.

Znak odnosi się jednocześnie do uproszczonego obrazu kuli ziemskiej, podzielonej na dwie półkule, nawiązując do międzynarodowego charakteru kieleckiego ośrodka wystawienniczego. Nowe liternictwo zastosowane w logo jest wyrazem minimalizmu, który jest esencją biznesowego stylu. 

Nowe logo Targów Kielce będzie sukcesywnie wdrażane w dokumentach i wydawnictwach targowych.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO