Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
lotto082020

MIASTO

Targi GameON przed nami

środa, 20 czerwca 2018 09:44 / Autor: Michał Łosiak
Michał Łosiak

Finał polskiej ligi e-sportowej, turnieje, ale również wielu wystawców związanych z branżą gier komputerowych – tak będzie wyglądała kolejna edycja targów GameON, które rozpoczną się już 23 czerwca.

Jedną z głównych atrakcji będzie finał ligi popularnych gier takich jak Counter Strike GO, czy League of Legends. W zmaganiach wezmą udział czołowe polskie zespoły e-sportowe, a całość zostanie zrelacjonowana przez znanych w świecie gier komputerowych komentatorów takich jak Izak, Nervarien, Saju, Dis, czy Leo. Organizatorzy przewidują możliwość bezpośredniej rozmowy, wspólnych zdjęć i uzyskania autografu.

Kolejnym ważnym punktem w programie targów będą mistrzostwa na symulatorze rolniczym, gdzie zadaniem rywalizujących ze sobą, 3-osobowych drużyn będzie wykonanie w jak najkrótszym czasie typowych prac na gospodarstwie rolnym.

Wystawcy zaprezentują najnowsze i najpopularniejsze tytuły gier oraz sprzęt komputerowy. Ciekawą strefą będzie również kącik RETRO, gdzie zwiedzający cofną się o 30 lat i pograją w starsze produkcje. – Nie da się ukryć, że dynamika rozwoju tej branży jest ogromna. Gry, z rozrywki domowej i hobby, stały się nagle czymś, co trafiło na pierwsze strony gazet i mediów mainstreamowych. Imprezy e-sportowe po woli dorównują tym związanym z tradycyjnym sportem – mówił August Misztal z Targów Kielce.

Targi GameON potrwają do 24 czerwca.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO