Na antenie: eM na Dzień Dobry!
Robert Majchrzyk
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Świątecznie na Rynku

Na antenie: eM na Dzień Dobry!
Robert Majchrzyk
online button
online button

WIADOMOŚCI KIELCE

Świątecznie na Rynku

06 grudnia 2016 / Tekst

Sezon mikołajkowo-bożonarodzeniowy w centrum Kielc oficjalnie rozpoczęty. Światełka na choince w Rynku rozbłysnęły dziś o godzinie 13.

Wiceprezydent Kielc, Andrzej Sygut, który wraz z małą Anią wystąpił w roli mistrza ceremonii podkreślał, że nie tylko Rynek, ale i całe centrum naszego miasta nabrało już świątecznego klimatu. – Wkroczyliśmy w okres przedświąteczny, w trakcie którego tu, na rynku będzie można kupić prezenty czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Na ulicy Sienkiewicza na mostku jest wielki fotel, w którym można sobie usiąść i też się sfotografować. Przed dworcem natomiast stoi ogromna, trzymetrowa bombka – wymienił Sygut. Obecny wraz z tłumem kielczan na Rynku senator RP Krzysztof Słoń zwracał uwagę również na radosny i rodzinny charakter zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. – To okres radości i pewnych postanowień, ale też taki, który sympatycznie spędzamy w rodzinach i wśród przyjaciół. Cieszę się, że udaje mi się tu być – powiedział senator.

Na tym jednak nie koniec świątecznych imprez organizowanych w naszym mieście. Od 17 grudnia w centrum Kielc będzie się odbywał Jarmark Bożonarodzeniowy.ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

Jeden procent

banner edukacja ekonomiczna