Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»St. sierż. Karol MACEK: Nie ma taryf ulgowych dla piratów drogowych!

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI KIELCE

St. sierż. Karol MACEK: Nie ma taryf ulgowych dla piratów drogowych!

08 czerwca 2018 / Tekst

Przypominamy, że dziś do godziny 22. na drodze krajowej K73 przeprowadzana jest akcja "Prędkość". - Nie ma taryfy ulgowej dla tych, którzy przekraczają dozwoloną prędkość - informuje st. sierż. Karol Macek z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Działania przeprowadzają policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach oraz Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju. - Zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie takich działań ze względu na to, że wiele osób zapomina, że to właśnie prędkość i jej przekraczanie najczęściej przyczynia się do tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych - podkreśla st. sierż.  Karol Macek.

Do godziny 22 na drodze K73 będzie zatem można spotkać policjantów zarówno w oznakowanych radiowozach, wyposażonych  w ręczne mierniki prędkości , jak również nieoznakowane radiowozy  z wideorejestratorami .  - Nie będzie taryfy ulgowej dla piratów drogowych, czyli dla tych, którzy znacznie przekraczają prędkość. Przypominam, że przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym powyżej pięćdziesięciu kilometrów na godzinę wiąże się z zatrzymaniem prawa jazdy na okres trzech miesięcy, jak również wysokim mandatem - nawet powyżej 500 złotowym  i 10 punktami karnymi. Przestrzegamy zatem wszystkich przed przekraczaniem dozwolonej prędkości . Pamiętajmy, że dobra pogoda nie uchroni nas przed wypadkami. Wszystko zależy od prędkości - mówi policjant.  

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna