Na antenie: eM na Dzień Dobry!
Robert Majchrzyk
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Smaki regionu w Parku Miejskim

Na antenie: eM na Dzień Dobry!
Robert Majchrzyk
online button
online button

WIADOMOŚCI KIELCE

Smaki regionu w Parku Miejskim

Kielce / 18 czerwca 2017 / Tekst

56 potraw i produktów spożywczych biorących udział w konkursie i 350 osób wykonujących muzykę ludową – tak w wielkim skrócie można podsumować to, co działo się w niedzielę w kieleckim Parku Miejskim w ramach finału wojewódzkiego XVII edycji konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów".

- Serwujemy dziś ludziom zarówno coś dla ducha, ucha, jak i pyszną strawę. Imprezie towarzyszą XLI finały Buskich Spotkań z Folklorem, w ramach których występują na scenie w Parku Miejskim 23 zespoły śpiewacze i taneczne. To także okazja do prezentacji wyrobów Sieci Dziedzictwa Kulinarnego. To smaczne potrawy przygotowane z naszych regionalnych produktów - mówi Sławomir Neugebauer, dyrektor Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich i Środowiska w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego.

Laureaci finałów regionalnych wezmą udział w wielkim finale konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów", który odbędzie się 24 września na targach w Poznaniu.

Mówi Sławomir Neugebauer, dyrektor Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich i Środowiska w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

Jeden procent

banner edukacja ekonomiczna