Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Są wyniki ankiety. Kielczanie podzieleni ws. otwarcia ruchu przez Paderewskiego

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI KIELCE

Są wyniki ankiety. Kielczanie podzieleni ws. otwarcia ruchu przez Paderewskiego

Kielce / 18 lutego 2019 / Tekst

Zakończyła się ankieta na urzędowym portalu Idea Kielce dotycząca otwarcia ruchu przez ulicę Paderewskiego oraz zamknięcia przejazdu przez Rynek w kierunku ulicy Piotrkowskiej. Wyniki nie ułatwią decyzji władzom miasta. 

Pomysł otwarcia ruchu przez ulicę Paderewskiego budzi wiele kontrowersji. Wygląda na to, że ma on tyle samo zwolenników, co przeciwników. Na platformie Idea Kielce za otwarciem przejazdu przez ulicę Paderewskiego głosowało 48,67% kielczan, natomiast przeciw było 51,33%. 

Jeszcze bardziej wyrównane są wyniki dotyczące pytania o zamknięcie przejazdu przez Rynek w kierunku ulicy Paderewskiego. Za pozostaniem obecnej organizacji ruchu głosowało 49,96% mieszkańców, natomaist przeciw było 50,04%. 

Najmniej wątpliwości budziło pytanie o poszerzenie strefy płatnego parkowania. Zgodnie z przewidywaniami aż 70% kielczan jest przeciwko poszerzeniu strefy. W ankiecie oddano blisko 1400 głosów.

Przypomnijmy, że władze miasta skłaniają się ku otwarciu przejazdu przez ulicę Paderewskiego oraz poszerzeniu strefy płatnego parkowania o m.in. o ulice Tarnowską, Żeromskiego, Słowackiego, Śniadecki (za skrzyżowaniem z Seminaryjską), Wojska Polskiego i Jana Pawła II (za Krakowską Rogatką).

ZOSTAW KOMENTARZ