Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Rzucą światło na dźwięk. Pierwsze takie targi

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI KIELCE

Rzucą światło na dźwięk. Pierwsze takie targi

Kielce / 05 marca 2019 / Tekst
Rzucą światło na dźwięk. Pierwsze takie targi Targi Kielce

Po raz pierwszy w Targach Kielce odbędą się Targi Sprzętu Studyjnego, Estradowego, Nagłośnienia i Oświetlenia Digital Stage Europe Pro Audio and Light Event. W programie wydarzenia znalazły się warsztaty, szkolenia i prezentacje sprzętu. Targi odbędą się w dniach 7-9 marca.

Digital Stage Europe, powstało z myślą o osobach zaangażowanych w techniczną obsługę wydarzeń scenicznych i eventów oraz dla wzmocnienia tego sektora gospodarki. – Nie zabraknie na nim wystawy najnowszego sprzętu studyjnego, estradowego, nagłośnieniowego czy oświetleniowego. Będzie można zapoznać się z produktami niezbędnymi do wyposażenia studiów dźwiękowych oraz ofertami firm rentalowych – mówi Piotr Włodarski, Menager Targów Digital Stage Europe.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach z nagłaśniania zespołów muzycznych i podstaw realizacji  oświetlenia scenicznego oraz wykładach dotyczących praw autorskich, czy błędów popełnianych przez firmy nagłośnieniowe.

Częścią wydarzenia będzie VI Ogólnopolska Studencka Konferencja Akustyków. OSKA skupia studentów-pasjonatów akustyki z całej Polski, którzy podczas trzech dni DSE będą mieli okazję zaprezentować wyniki swoich badań w trakcie sesji referatowych i plakatowych.W programie znajduje się także kilka koncertów, które odbędą się w Centrum Kongresowym Targów Kielce.ów

(źródło: komunikat Targów Kielce)

ZOSTAW KOMENTARZ